Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як підготуватися до проходження комп’ютерної томографії

157

Комп’ютерна томографія — це безболісна та відносно швидка процедура, але вона вимагає певної підготовки з боку пацієнта. Відповідальне ставлення до обстеження забезпечує точність та ефективність, а також комфорт і безпеку. Пройти комп’ютерну томографію в Києві можна в клініці Oxford Medical.

Загальні рекомендації перед КТ

Перед проходженням КТ кожен пацієнт отримує від лікаря детальні інструкції щодо підготовки до процедури. Вони можуть відрізнятися залежно від типу діагностики, проте більша частина правил залишається незмінною:

  • перед томографією потрібно зняти всі металеві предмети (годинники, прикраси, окуляри);
  • одяг має бути зручним, без металевих застібок або ґудзиків;
  • за кілька годин до процедури не варто вживати їжу та напої (за винятком води за вказівкою лікаря).

Також пацієнт має повідомити про будь-які наявні захворювання, алергії або вагітність. Якщо приймаєте певні ліки, зокрема вітаміни та харчові добавки, підготуйте детальний список та покажіть його спеціалісту. Деякі препарати (наприклад, метформін для хворих на діабет) можуть впливати на результати комп’ютерної томографії.

Спеціальна підготовка до різних типів КТ

Процедура діагностики може відрізнятися залежно від конкретного типу дослідження та органів, які будуть обстежуватися. Якщо призначили КТ черевної порожнини та органів малого тазу, деколи необхідний прийом контрастної речовини — рідина допомагає краще візуалізувати ділянки. Для обстеження органів травлення інколи застосовують очищення кишківника за допомогою механічних процедур (клізмування) або спеціальної дієти.

Незалежно від типу комп’ютерної томографії важливо обговорити будь-які питання зі своїм лікарем. Ретельно дотримуйтеся всіх інструкцій медичного персоналу, щоб мати високу якість зображень та безпечно провести процедуру.

Якщо плануєте обстеження вперше, у вас може виникати страх. Це цілком нормальна реакція, проте перейматися не варто. Головне — довіряти своє здоров’я професіоналам, таким як спеціалісти клініки Oxford Medical.

Заклади мережі «Оксфорд Медікал» працюють на підставі таких ліцензій: серія АЕ №196689 від 24 січня 2013 роки (рішення №4) і серія АЕ №459274 від 23 липня 2014 роки (рішення №519).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Реклама