Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Хокейний клуб з Сум отримав грошове заохочення

192

МСК «Сумчанка» став бронзовим призером Кубка європейських чемпіонів з індорхокею в м. Гаага (Нідерланди), за що клуб і отримав відзнаку

Зважаючи на високий рівень змагань та почесне призове місце, аби гідно відзначити членів клубу, які своїми спортивними досягненнями прославляють Суми на теренах країн Європи, за ініціативи міського голови Олександра Лисенка збірній команді з хокею на траві вручили сертифікат на 50 тис. гривень.

Почесну місію виконав секретар міської ради Андрій Баранов, який вручив сертифікат головному тренеру МСК «Сумчанка» Світлані Макаєвій.

Привітала команду з почесним ІІІ місцем у клубному чемпіонаті Європи і заступник міського Віра Мотречко.

«Нехай ця перемога буде у вашому житті не останньою, а лише однією з багатьох. Бажаю рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали, а ми за можливості допомагатимемо вам у цьому», – звернулась до команди заступник очільника Сум.

Директор МСК «Сумчанка» Сергій Татаренко подякував міському голові Олександру Лисенку та депкорпусу за постійну увагу до команди та фінансову допомогу та попросив депутатів підтримати рішення про виділення з бюджету Сумської міської ОТГ першого траншу в 100 тис. грн. на розробку проєктно-кошторисної документації на будівництво нового стадіону. Він також зауважив, що стадіон буде пристосований не тільки для хокею на траві, а й для інших командних та індивідуальних видів спорту.

«У нас є чітка домовленість із Міністерством молоді та спорту України про те, що, якщо місто зробить якісний, гарний проєкт, ми зможемо отримати державне фінансування на безпосередньо будівництво спортивного об’єкту», – сказав Сергій Татаренко.

Світлана Макаєва повідомила, що в Сумах започатковано заняття з індорхокею для дорослих і, користуючись нагодою, запросила депутатів на тренування.