Футболісти з Сумщини виграли кубковий матч та перемогли у чемпіонаті

259

На минулому тижні знову порадували своїх уболівальників футболісти сумської «Вікторії», які виграли обидва свої матчі – кубковий і в чемпіонаті України серед команд першої ліги. У 1/32 фіналу національного Кубка “Вікторія” у гостях перемогла команду «Інгулець» (Петрове), яка минулого сезону грала в УПЛ, а зараз лідирує у групі Б першої ліги, де виступає й «Вікторія». Матч завершився з рахунком 1:0, а єдиний гол у цьому матчі забив на 18-й хвилині Денис ДОЛІНСЬКИЙ. Тепер у 1/8 фіналу «Вікторія» зіграє з командою ЛНЗ (Черкаси). Це буде своєрідне дербі, адже власників обох команд пов’язують багаторічні партнерські ділові стосунки. Базовий день проведення поєдинків цього раунду – 23 серпня, «Вікторія» буде господарем поля.
У чемпіонаті України серед команд першої ліги у групі Б «Вікторія» у четвертому турі грала у гостях проти команди «Діназ» (Вишгород) і теж перемогла з рахунком 1:0. Матч пройшов загалом з перевагою сумчан, які створили у кожному з таймів по кілька небезпечних моментів, але реалізували лише один – на 46-й хвилині відзначився Ярослав ГАЛЕНКО. Причому цей м’яч можна сміливо вносити до якої-небудь «Книги футбольних рекордів», адже забито його було через 10 секунд після свистка арбітра про початок другого тайму. Після розіграшу з центра поля довга передача «знайшла» Вадима ШАВРІНА, той скинув головою м’яч на хід Галенку, який увірвався у карний майданчик господарів і спрямував м’яч у нижній кут воріт. «Діназ» теж мав можливості для того, щоб відзначитися, але все, що летіло у ворота гостей, ловив або відбивав Олександр ЛИТВИНЕНКО. Ця перемога дозволила підопічним Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО піднятися на другий рядок турнірної таблиці групи Б. У «Вікторії» в активі наразі 8 очок після чотирьох зіграних матчів. У наступному турі «Вікторія» 27 серпня прийматиме на «Ювілейному» «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).
«Гірники», яких очолює колишній футболіст і тренер ФК «Суми» Валерій КУЦЕНКО, на минулому тижні вже гостювали на Сумщині – у матчі 1/32 фіналу Кубка вони грали у Тростянці і перемогли з рахунком 2:1. Причому поразка для тростянчан виявилася дуже прикрою, адже вирішальний м’яч вони пропустили на останній секунді вже компенсованого часу. Тож ФК «Тростянець» припинив похід за Кубком. Немає поки що здобутків у наших земляків і у чемпіонаті другої ліги. У третьому турі «Тростянець» приймав команду «Дружба» (Мирів) і поступився з рахунком 0:1, пропустивши гол в середині першого тайму. Футболісти Тростянця поки що не набрали жодного очка у чемпіонаті, поступившись у всіх трьох поєдинках. У наступному турі «Тростянець» гратиме у гостях проти ФК «Кудрівка».