Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Дмитро Лантушенко став заступником голови селищної ради на Сумщині

922

Колишній керівник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, депутат Сумської міськради Дмитро ЛАНТУШЕНКО отримав нову посаду – він став заступником голови Миколаївської селищної ради Білопільського району — не плутати з Миколаївською сільською радою Сумського району. Це рішення було прийнято на другому пленарному засіданні — депутати підтримали пропозицію нового очільника Миколаївської громади Сергія ПАСЬКА.

“Ми зараз продовжуємо формувати нову команду, перед якою стоять нові вимоги і непрості завдання. Сподіваюсь, що ми всі разом використаємо нові можливості управління та організації роботи. Питання не в персоналіях, питання в професіоналізмі та бажанні працювати на благо громади”, – говорить голова Миколаївської ОТГ.

А сам Дмитро Лантушенко прокоментував своє нове призначення на своій сторінці у ФБ. “Чи можна громаду Сумської області зробити однією із найкращих в державі? Зухвало і нереально? Але точно не для нової команди, яка нещодавно очолила Миколаївську ОТГ. Нові, амбітні проекти, які налаштовані на максимальний результат – такі виклики завжди цікаві. Тому прийняв рішення допомогти Миколаївці стати громадою щасливих людей
Впевнений, що у нас все вийде. Сумчани можуть не хвилюватись. Як і до цього, продовжу воювати за їх інтереси у якості депутата міської ради», – написав він.

Це вже не перший чиновник такого рангу, який перебрався на роботу з Сум у громади — нещодавно колишній перший заступник голови Сумської РДА Едуард КУЧМЕНКО став заступником Юрія БОВИ у Тростянці.

Анатолій Поляченко
Панорама №49-2020