Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Директор ТОВ на Сумщині нажився на будівництві для громади

212

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури повідомлено про підозру директорові товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення бюджетних коштів шляхом підробки документів (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у липні 2021 року між зазначеним директором та Тростянецькою міською радою укладено договір щодо будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в м. Тростянець Сумської області.

Достовірно знаючи, що роботи на об’єкті виконані не в повному обсязі, директор товариства склав акти виконаних робіт, вказавши недостовірні дані.

На підставі зазначених офіційних документів на рахунок товариства замовником оплачено 19,7 млн грн. Однак згідно з висновком експертизи вартість фактично виконаних товариством робіт завищена на 1 млн 915 тис. грн.

Оскільки підозрюваний переховується від органів слідства, вирішується питання про оголошення його в розшук.

Досудове розслідування здійснюється слідчими відділення поліції №1 (м. Тростянець) Головного управління Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.