Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» 15 грудня завітає до Сум

246

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» завітав до України з новою програмою «Грузинське Різдво».

Ансамбль «KUTAISI» – це справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів. Він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу.

У кожному місті, де вже відбувся концерт, «KUTAISI» подарували незабутні щирі емоції.

Юрій Чорней, журналіст «BukNews» із Чернівців: «Уславлене грузинське багатоголосся, визнане ЮНЕСКО культурним надбанням людства, музиканти-віртуози і філігранна хореографічна майстерність грузинських танцівниць і танцівників створили магічну суміш у стінах старенького австрійського театру.

Однак навіть цей дивовижний спів служив сьогодні тільки коштовним обрамленням для іншого дійства, яке жило на сцені. Тут грузинські красуні і легіні з орлиними профілями творили пластичну містерію. Розповісти про хореографію грузинських танців словами – все одно, що зіграти симфонію на губній гармошці. Феєричне дійство грації і краси не потребувало ні спеціальних технічних засобів, ні театральних ефектів…

Найбільшою принадою цього талановитого колективу, який так яскраво заявив про себе у Чернівцях, видалася природність сценічної поведінки. Досконала техніка у поєднанні з легкістю виконання, яка вже сама по собі є ознакою професійної майстерності, подарували чернівчанам відчуття самобутності дійства, створеного тільки для них, саме тут і саме тепер. Інакше кажучи, це і є, власне, тим, що називають містким словом мистецтво.»

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «KUTAISI». Унікальні постановки і хореографія, розкішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.

Концерт подарує кожному двогодинну подорож до колоритної Грузії та неймовірні враження.

У Сумах 15 грудня о 19:00 в Театрі ім. М. С. Щепкіна!

Квитки в касах міста та онлайн:

https://sumy.karabas.com/ansambl-pesni-i-tanca-kutaisi-9/order/
https://sumy.internet-bilet.ua/event-scheme?eventId=23171

Вражаючий спів та захоплюючі грузинські танці