Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Чи можливе транспортування холодильника в легковому авто?

28

Багато хто стикається з необхідністю транспортування холодильника під час переїзду, купівлі нового або утилізації старого. Легковий автомобіль нерідко виявляється, на перший погляд, єдиним доступним рішенням. При цьому, самостійне перевезення по Києву важкої техніки — непроста справа, хоча й цілком здійсненна за належної підготовки та дотримання низки правил.

Який краще вибрати автомобіль для перевезення холодильника?

Оптимальний варіант залежить від кількох чинників:

  • Габарити та вага вашого холодильника. Виміряйте висоту, ширину, глибину й уточніть вагу в паспорті або пошукайте специфікації вашої моделі в інтернеті.
  • Розміри багажника або вантажного відсіку вашого автомобіля. Особливо важливими є висота багажника і розміри отвору. Заміряйте їх рулеткою.
  • Вантажопідйомність автомобіля. Вона вказана в документах на машину. Враховуйте також вагу водія, пасажирів та інших вантажів, що перевозяться.

Більшість легкових автомобілів підходять для перевезення компактних однокамерних або вузьких холодильників до 60 см завширшки й 50-60 кг вагою. Моделі середнього розміру близько 60 см завширшки та 60-80 кг вагою влізуть у великі седани, універсали, мінівени й кросовери.

Маленькі холодильники (до 50 см завширшки) зазвичай можна поставити вертикально в багажник або салон легковика. Більші моделі, найімовірніше, доведеться розміщувати лежачи на задній стінці — в розібраному вигляді таке перевезення допустиме.

Якщо ж агрегат не проходить в особисту машину за габаритами, замовити послуги з перевезення холодильника можна тут https://davay-pereedem.com/ua/perevezennya-kholodilnika. До того ж так ви уникнете великої кількості ризиків, які виникають при спробах впоратися з усім самостійно.

Що не можна робити під час транспортування холодильника?

перевезення по Києву

  1. Не можна перевозити холодильник лежачи на боці. У такому положенні компресор зазнає непередбаченого бічного навантаження, що швидко виводить його з ладу. Масло витікає і розподіляється по системі, що теж вкрай небажано.
  2. Не кладіть холодильник на задню стінку. Якщо покласти агрегат на задню стінку, то мастило, що знаходиться в компресорі, почне витікати всередину холодильної камери. Потім його буде проблематично звідти видалити. Якщо перевезення лежачи неминуче, то кладіть холодильник тільки на лицьову сторону.
  3. Не залишайте незакріплений холодильник у кузові. На поворотах, під час розгону і гальмування вантаж почне ковзати по багажнику, вдаряючись об автомобіль і пошкоджуючи свої стінки та вразливі деталі. Обов’язково вживайте заходів для надійної фіксації.
  4. Не можна різко рушати, гальмувати та повертати. Навіть якщо холодильник закріплений, надлишкові інерційні навантаження можуть пошкодити його компресор, зірвати кріплення і порушити стійкість автомобіля. Плавне й акуратне водіння — запорука збереження вантажу.
  5. Не нахиляйте сильно під час навантаження/розвантаження. При нахилі понад 40° компресорне масло починає перетікати по системі, що погано для роботи агрегату. Заносьте холодильник в авто і діставайте з нього в максимально вертикальному положенні.
  6. Не вмикайте одразу після перевезення. Після транспортування в нахиленому положенні компресорне масло перебуває не на своєму штатному місці. Якщо відразу ввімкнути агрегат, то компресор працюватиме «на суху» і може вийти з ладу.

Реклама