Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Будуйте із задоволенням – широкий асортимент сумської продукції

241

Зростання числа вимогливих індивідуальних і корпоративних замовників будівництва зумовив інтерес до високодекоративних фасадних матеріалів. Один з таких матеріалів – клінкер. Різноманіття його колірних і фактурних рішень служить причиною збільшення щорічного попиту та переорієнтації на даний вид продукції великої кількості споживачів будівельних матеріалів.

Місія ТОВ «Керамейя» як основного виробника клінкерної продукції в Україні – створення культури, стандартів та якості життя для багатьох поколінь в Україні та за її межами, виготовляючи будівельну кераміку найвищої якості.

Щоб задовольнити вибагливого споживача «Керамейя» має дуже широку асортиментну лінійку продукції. Серія клінкеру «КлінКерам класика» від компанії «Керамейя» характеризується однотонним забарвленням і гладкою поверхнею цегли, а також широким кольоровим асортиментом: білий (КлінКерам Жемчуг), жовтий (КлінКерам Янтар), червоний (КлінКерам Рубін), коричневий (КлінКерам Онікс).

«КлінКерам Магма» – цегла, що має характерне меланжеве забарвлення та отримується за допомогою флеш-випалення (колірна неоднорідність). Такий вигляд цегли надзвичайно популярний в Західній Європі і має високу цінність з точки зору дизайну: він додає фасаду особливу родзинку – гру світла і тіні. У поєднанні з різними кольорами швів, ця цегла додасть будинку виразність і «нетипову» красу та стане його гідністю, оскільки строкатість кладки надає фасаду обсяг і глибину (будинки з однотонних цеглин виглядають як плоскі декорації в театрі).

Для полегшення вирішення задачі підбору кольору і фактури цегли наша компанія створила Конструктор фасаду на сайті www.kerameya.com.ua, що дозволяє використовувати її в спеціальних програмах моделювання, і отримати візуалізацію Вашого об’єкту у вибраній Вами цеглі.

R