Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Борсуки-рятівники

117

Переможна Хода КОВІД 19 / Поголовне Чіпування / Підготовка До АнтиМайдану / Аваков Знає Все

Офіційна щоденна кількість хворих на короновірус в Україні за останні два тижні збільшилася майже вдвічі. Пару днів оголошували навіть за 900 позитивних. Важко сказати, в чому насправді справа: чи то стали робити більше тестів (офіційно заявляють, що ні), чи то лаборанти за три місяці пандемії таки набили руку і кількість зіпсованих тестів зменшилася (кожен третій тест, кажуть, зараз зіпсований через неякісний забір матеріалу), чи то серед так званих «на підозрі» (а це якраз ті тести, результати яких лабораторії не встигають обробити (15-17 тис. штук, на хвилиночку) виявилося дійсно багато хворих. І це, так би мовити, тільки верхня частина короноайсбергу. Видима нам, простим смертним, не допущеним до таємниць статистики. Хоча насправді статистикою те, що повідомляє Міністерство охорони здоров’я, називати не можна. Це просто технічно доступні для чиновників цифри. І якщо взагалі прийняти ті цифри на віру, тобто уявити, що чиновники не маніпулюють навіть цими, далеко не об’єктивними даними. Хоча, поклавши руку на серце, якщо ми раптом дізнаємося, що нам брешуть, хіба ми здивуємося?

З іншого боку, український нарід зараз дуже схвильований зовсім з іншого, можна навіть сказати протилежного, приводу. Говорять, що ось-ось винайдуть вакцину від короновірусу. Коштувати, кажуть, буде вона недорого, і буде її вдосталь – і зроблено то все спеціально, бо насправді то не вакцина, а чипування. Тобто роблять тобі щеплення начебто від короновірусу, а насправді вводять рідину, що програмує людину на певні дії. А тих, хто відмовляється, будуть спеціально інфікувати короновірусом, а там вже як карта ляже…

Але не знає наш український нарід всієї правди, на жаль. Проте, не біда. Для того медіа й існують, щоб доносити корисну інформацію до людей. Так от, повідомляємо: проти чипування є засіб – борсучий жир. Ви ж добре розумієте, що від щеплення-чипування відмовлятися не варто, бо одразу можна викликати неприємності на свою голову. А треба зробити щеплення, а потім протягом тижня тричі на день після їжі випивати столову ложку борсучого жиру. Єдина умова – борсука потрібно спіймати власноруч, інакше не допоможе.

Тому можна спокійно продовжувати порушувати масочний режим, плювати на дистанцію й взагалі – на все. Вірити нікому не можна. Окрім нашої газети, звісно. Борсуки врятують світ.

Шкода, що їх не можна вибирати в органи влади, бо борсуки, думаю, стали б ідеальними депутатами та чиновниками. Потреби вони мають скромні, принаймні мільйонерів серед борсуків досі не зафіксовано, отже красти з «Дорожнього фонду», наприклад, борсукам немає сенсу. Шкода, що борсуки так сильно дискриміновані в громадянських правах, інакше б Україна зажила – ого-го! Бо інших можливостей для цього «ого-го!» щось ніяк не проглядається.

Якщо ж відкинути гіркий сарказм і перейти від борсуків до реальних історій та політиків, то минулий тиждень приніс вельми невтішні новини. Весь цей двіж Генпрокуратури, ой, пробачте, Офісу Генпрокурорки, ДБР та інших силових структур дуже вже нагадує раннього Януковича 2011-2012 рр., який шалено жадав максимально затортурити до в’язниць своїх політичних опонентів – і таки домігся, як ви пам’ятаєте, свого. Ну, і що то йому дало? Правильно. Всесвітню ганьбу і вигнання. Янукович нічого, очевидно, не чув про «Піррову перемогу», тобто це коли ти за будь-яку ціну отримуєш перемогу, але втрачаєш при тому настільки багато, що відкриваєш собі тим прямий шлях до поразки. Ціна, яку заплатив Янукович, нам відома. Ціна, яку заплатили хлопці з «Небесної сотні», також.

Але щось підказує, що цього разу влада свідомо веде суспільство до такої розв’язки, чудово розуміючи, що сотнею загиблих на черговому Майдані вже не обійдеться. Рахунок піде на тисячі. Влада розуміє – не може не розуміти, що такі дії, такий тиск на опозицію, патріотичні сили, волонтерів, добровольців, знакових людей Майдану на тлі економічного занепадання не може не закінчитися соціально-політичним вибухом. Думаю, вони самі його і провокують, щоб, скориставшись ситуацією, остаточно звести рахунки з незгодними. Таким чином вирішується ще одне завдання – пересічні люди не вийдуть на підтримку силової акції протесту, яку назвуть «бунтом радикалів» чи ще якось так на каналах Ахмєтова, Коломойського та Медведчука. Арсен Аваков, головний конструктор системи безпеки при Зеленському, як ніхто знає, що таке Майдан і як його перемогти. Бо він був – багато хто вже й забув на тлі останніх дій Арсена Борисовича про такий факт – одним із комендантів Майдану в 2013-14 рр. Причому гарним комендантом, надійним і сміливим.

Тим часом поки що партнери України – Євросоюз та США – передали Зеленському однозначні побажання припинити політичні переслідування. Якою буде реакція? Невідомо. Відомо тільки те, що на днях Зеленський збирав відповідальних високопосадовців із з усіх сил нарізав завдання – максимально жорстко боротися з порушниками карантину, штрафувати бізнес (малий і середній) – словом, якось зробити так, щоб кількість нових хворих зменшилася. Впевнений, наказ Зеленського буде виконаний – і штрафи збільшаться, і хворих стане менше. Це ж нескладно насправді – просто треба зробити правильну звітність, нічого особистого. Але ж тільки подумати, до якого дебільного парадоксу дожилася держава: президент та його свита публічно і демонстративно порушують норми карантину, дружина Зеленського, кажуть, навіть захворіла (хто контактна особа?) – і після цього президент вимагає від холопів зберігати масочний режим. Та наш нарід і без президента-то маски не дуже шанував, а коли перша особа демонструє таку зневагу до тих самих норм і здоров’я близьких людей, то нам сам чорт – не брат.

Будьте пильними. До нових захоплюючих зустрічей. Життя прекрасне.

Я ж кажу, треба якось борсукам громадянські права надати. Бо якщо у них такий жир цілющий, то який у них тоді розум, честь, сумління та декларація про доходи?! Та й масочний режим вони порушувати навряд чи будуть.