Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Богдан Пластун загинув у Запорізькій області

551

Шосткинська міська рада повідомляє про загибель на полі бою в Запорізькій області 20 листопада 2022 року Пластун Богдана Ігоровича.

ПЛАСТУН БОГДАН ІГОРОВИЧ народився 11 серпня 1995 року в місті Шостка. Тут пройшли його найкращі роки життя. Хлопчик навчався в Шосткинській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 11, мав багато друзів. Однокласники та вчителі згадують його як яскраву та наполегливу особистість, яка любила життя та прагнула в усьому бути кращою. В шкільні роки Богдан відвідував спортивну секцію з армреслінгу в клубі «Патріот» . Брав участь у численних змаганнях, мав велику кількість нагород та грамот. Богдан самовіддано захоплювався спортом, але особливо йому подобався бокс. Юнак також дуже любив їзду на мотоциклі. Він завжди був щирим та відкритим до спілкування. Натхненно допомагав своїй бабусі і матері.

Після закінчення школи юнак почав навчатись у Глухівському педагогічному університеті на факультеті фізичного виховання. Він мріяв стати вчителем фізичної культури, але амбітним планам завадила війна… У 2017 році Богдан Ігорович підписав контракт та мужньо став на захист України, поїхав служити в м. Десна.

У нелегкий для країни час Богдан, не вагаючись, вирушив боронити Батьківщину та рідних. З початком повномасштабного вторгнення молодий чоловік пліч-о-пліч боровся за наш мир і спокій, віддавши за це найдорожче – власне життя.

Прощання з воїном відбулося у рідній Шостці 23 листопада 2022 р.

Вічна пам’ять Герою!