Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Батальйон територіальної оборони «Суми» святкує сьому річницю (Фото)

189

У рамках відзначення сьомої річниці від створення батальойну за сприяння директора ТОВ «Керамейя» Івана ТЕЛЮЩЕНКА та колишнього військовослужбовця 15 ОМПБ Євгенія СКОРОБАГАТСЬКОГО було відкрито пам’ятну споруду 15-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ». Відкривав та освячував пам’ятну споруду Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.

Почесною грамотою міського голови за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та взірцеву військову дисципліну нагородили молодшого сержанта Станіслава БУГАЯ, молодшого сержанта Владислава АВЛАСЦОВА, старшого солдата Дениса ТІЩЕНКА, солдата Оксану РУДИЧЕНКО.

Нагадаємо, на підставі мобілізаційної директиви Генштабу ЗСУ, 23 квітня 2014 року розпочалося створення Сумського батальйону територіальної оборони. 15-й батальйон територіальної оборони Сумської області «Суми» був сформований переважно з добровольців. 12 червня 2014 року, на підставі наказу керівництва Антитерористичного Центру при Службі Безпеки України, військову частину було задіяно до складу сил та засобів антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Батальйон неодноразово виконував бойові завдання зі збереження територіальної цілісності та суверенітету України в зоні проведення АТО.