Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Адвокат з пенсійних питань: що потрібно знати про його послуги?

153

Питання пенсійного забезпечення в Україні дуже актуальні, оскільки люди, що отримали своє законне право на відпочинок, мають надію отримувати чесно зароблену пенсію.

Сказати про те, що держава не дбає про пенсіонерів, не можна, бо постійно відбуваються реформи, реєструються законопроекти, які мають на меті забезпечити пенсіонерів достатньою кількістю виплат. Щороку держава проводить індексацію раніше призначених пенсій, але загалом в Україні десь 10,5 мільйонів пенсіонерів, половина з яких отримує мінімальний розмір пенсійного забезпечення.

Тому пенсіонери змушені продовжувати працювати. За юридичною порадою ми звернулися до адвоката «Пенсійного центру» Лисун Вікторії на сайті https://pensiya.in.ua. Як показує практика, розмір пенсії є незначним, оскільки найчастіше відбувається неправильний підрахунок страхового стажу або страхових платежів при призначенні пенсії, або перерахунку. Майбутньому пенсіонеру важливо звернути увагу на правильність заповнення трудової книжки, наявність уточнюючих довідок та відсутність помилок в інших документах. Дуже часто виникають ситуації, коли стаж роботи, або заробітна платня не враховується Пенсійним фондом, що впливає і на право на пенсію і на її розмір.

Безумовно, розібратися з проблемами у пенсійних питаннях допоможе пенсійний адвокат, що має досвід роботи та може одразу визначити перспективу отримати позитивний результат. Ми радимо звертатися за якісною правовою допомогою до пенсійного адвоката: https://pensiya.in.ua/ru/contact-us/

Адвокат з пенсійних питань працює в компанії Пенсійний центр та надає наступні послуги:

  • Альтернативний перерахунок пенсії. Юрист з пенсійних питань на підставі наданих документів та документів, що будуть зібрані ним самостійно, проведе альтернативний перерахунок пенсії. У результаті пенсіонер отримає письмовий документ з результатами перевірки та отримає конкретні рекомендації, що потрібно зробити щоб збільшити розмір пенсії;
  • Призначення пенсії. Пенсійний адвокат допоможе оформити пенсію замість пенсіонера, для чого збере необхідні документи, отримає довідки, подасть документи по Пенсійного фонду та проконтролює вірність усіх розрахунків;
  • Судові спори. Ця послуга включає в собі увесь необхідний юридичний супровід будь-яких спорів з Пенсійний фондом. Перед початком роботи у кожній справі адвокат уважно аналізує надані документи та оцінює шанси отримати позитивний для клієнта результат.

Загалом, радимо уважно відноситися до процедури призначення, перерахунку пенсії, переведення з одного виду пенсійного забезпечення на інший, призначення пільгових та спеціальних пенсій.

R