За 9 місяців поточного року фахівці відділення соціальної допомоги вдома терцентру «Берегиня» надали послуги 827 мешканцям громади.
Серед тих, кому допомагали:
▪️люди похилого віку
▪️особи з інвалідністю
▪️особи з тяжкими формами захворювання (зокрема, до встановлення інвалідності)
▪️ВПО
Загалом соціальні послуги за місцем проживання (вдома) одиноким громадянам, які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, в терцентрі «Берегиня» надають 76 соціальних робітників.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
