Використання стисненого повітря у сучасних лікарських закладах
На роботу сучасних лікарень впливає широкий перелік факторів. Одна із запорук повноцінної роботи закладу – доступ до достатнього об’єму стисненого повітря. Безмасляні медичні компресори здатні забезпечувати необхідні умови роботи закладів різної площі, незамінні для експлуатації широкого переліку обладнання. Генератор кисню від постачальника Медикал СКБ буде мати заявлені параметри та високу якість роботи. Правильний вибір виробника та моделі гарантує комфортні умови для медичного персоналу та пацієнтів.
Навіщо потрібно стиснене повітря
У склад медичного стисненого повітря входить 21% кисню й 79% азоту. Мова про чисту суміш, яка не містить забруднень. Генератори кисню забезпечують джерело контрольованого чистого повітря з потрібним складом для приватних медичних кабінетів, лікарень різної площі. Стиснене медичне повітря використовують для задоволення потреб пацієнтів, живлення важливих медичних пристроїв та інструментів.
Основні вимоги до стисненого повітря медичного призначення:
- Чистота. У складі не має бути домішок олій, пилу, води та сторонніх мікроорганізмів. Клас чистоти згідно міжнародних стандартів – ISO 8573-1.
- Відповідність вмісту. Маси мають містити близько 21% кисню, все решта – це азот та інші інертні гази. Суворо контролюються норми токсичних речовин, поточні значення не можуть бути вище за рекомендовані.
- Тиск. Нормальний діапазон 4-10 бар.
- Безпека. Система подачі стисненого повітря для медичних закладів повинна мати резервні джерела живлення.
Кисневі генератори й компресори використовують для анестезії, вентиляції легень, розведення кисню та подачі газової суміші. Високим попитом вони користуються в хірургії, стоматології. Обладнання потрібне для транспорту кисню, інших медичних газів через спеціальну трубопровідну систему, доставки очищеного газу для кисневої терапії та реанімаційних відділень.
Обладнання системи генерації
Незалежно від розмірів будівлі, потрібно спочатку обладнати трубу водозабору. Впевніться, що вона розташована на 10 футах (3,048 м) від інших отворів та менше як 20 (6,096 м) від рівня землі. Трубу рекомендовано направляти вістрям донизу і закривати сіткою для запобігання розгерметизації, критичного підвищення рівня вологи чи проникнення гризунів у систему.
Кисневий генератор – основне обладнання для генерації стисненого повітря. В лікарнях може бути дві та більше компресорних повітряних систем. Головне, аби кожна труба мала ефективні механізми перекриття для демонтажу та технічного обслуговування обладнання.
У склад систем стисненого повітря входить два та більше повітряних компресорів. Залежно від поточної потужності закладу, кількості місць для пацієнтів, можливо встановлювати три або чотири компресори. Це дозволяє підтримувати оптимальні показники потужності або створювати резервне джерело живлення на випадок проблем з одним з компресорів.
Потрійна фільтрація повітря забезпечує відповідність складу вимогам мережі. Постійний контроль складу, чистоти та тиску повітря дозволяє підтримувати показники на оптимальному рівні та своєчасно впливати на ситуацію за необхідності.
Повітряні компресори комплектують набором клапанів для обробки повітряних мас на пікових значеннях. Перелік клапанів для такого обладнання:
- запірний;
- зворотний;
- скидання тиску.
Вони забезпечують термінове від’єднання від системи, необхідні для проведення технічних обслуговувань. Компресор повітряний безмасляний від «Medical СКБ» буде відповідати суворим стандартам галузі, забезпечувати високу якість повітря. Оформлено всі необхідні сертифікати, обладнання постачається з гарантією. Географія доставки – вся Україна.
Центральна киснева система або балони – що безпечніше?
Кисень в лікарнях може використовуватись з різною метою. В більшості медичних закладів сьогодні інтегровано центральну систему для подачі кисню – вона безпечна у використанні та зручна. Раніше високий попит мали саме кисневі балоні – але тоді у них не було альтернатив. Комплексні станції зручні у використанні та максимально безпечні.
Реклама