Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

З інструментами від Polax з вашим ремонтом буде все гаразд

64

Автор статті, що з міста Суми, живе у вимушеній самотності понад 26 місяців. На початку повномасштабної війни, рятуючись від ворожих обстрілів, дружина автора з онуками виїхала з міста і знайшла тимчасовий притулок в одній європейській країні. Однак життя на чужині далеко не “дольче віта”: жити доводиться в колишньому притулку для людей похилого віку. І ось автор задумав, у прямому сенсі цього слова, повернути назад дружину. Але для початку вирішив зробити у квартирі ремонт – насамперед упорядкувати стелю, стіни і підлогу. Провів ревізію інструментів – немає того, немає другого, немає третього, а головне, відсутній інструмент для оздоблювальних робіт, без якого неможливо підготувати оброблювані поверхні до шпаклювання, побілки, фарбування та поклейки шпалер. Вихід з положення знайшовся досить швидко – це компанія Polax, про яку дещо детальніше ми розповімо нижче.

Переваги співпраці з компанією Polax

  • Компанія Polax працює на ринку будівельних інструментів дев’ять років, починаючи з 2015 року. Не призупинила свою діяльність компанія і під час війни. Викликає повагу і той факт, що знаходиться компанія в Харкові, який постійно обстрілюється противником. Працівники – справжні герої праці та прихильники своєї справи;
  • Є одночасно вмілим виробником інструментів і досвідченим імпортером, який ретельно ставиться до вибору постачальників. На сьогоднішній день Polax підтримує торговельні відносини з більш ніж ста партнерами з п’яти країн;
  • Асортимент інструментів у каталозі налічує 1500 найменувань. Це – абразивний, автомобільний, вимірювальний, кріпильний, малярний, оздоблювальний, садовий, столярно-слюсарний ручний інструмент та електроінструмент. Також компанія пропонує автомобільну та будівельну хімію, газове обладнання, витратні та допоміжні матеріали, спецодяг і засоби індивідуального захисту, ящики для інструментів та інші товари;
  • Polax співпрацює з більш ніж 10 тис. клієнтами з України, які не тільки є споживачами товарів компанії, а й виступають її торговими партнерами, реалізуючи інструменти та інші будівельні товари в своїх населених пунктах. Тож якщо у вас є бажання зайнятися спільним бізнесом з Polax – звертайтеся до адміністрації компанії.

Інструмент для оздоблювальних робіт: основні види та призначення

Автор статті повинен чесно зізнатися, що він дилетант у ремонтах, тому йому довелося з нуля вивчити інструмент для оздоблювальних робіт. Систематизувавши свої знання, він написав коротку енциклопедію, до якої включив основні види цього будівельного інструменту. І ось що з цього вийшло.

1. Будівельні міксери

Призначені для розмішування різних будівельних розчинів. Зовні будівельний міксер нагадує кухонного “побратима”, але має набагато більший розмір. Являє собою пару, що складається з вінчика (насадки) та електромотора. Нерідко в якості рушійної сили використовується звичайний електроінструмент (дриль, перфоратор), здатний привести в обертання цю насадку. Основні переваги готового будівельного міксера: наявність регулятора швидкості і зручних ергономічних рукояток, а також відносно невелика вага.

2. Валики

Служать для нанесення переважно ґрунтовок, фарб, клеїв, лаків на оброблювані поверхні. Валики виготовляються з різних матеріалів (велюру, каучуку, хутра, ниток, поролону, пластику, флоку) з різною висотою ворсу. Чим менш рівна, гладка і, навпаки, більш рельєфна поверхня, тим довшим має бути ворс. Матеріал валика підбирається залежно від виду фарбувального або клейового засобу. Наприклад, поролоновим валиком добре наносити на поверхню ґрунтовку, клей під шпалери, емульсійну фарбу. Велюровий і нитяний валики підійдуть для нанесення фарб різних видів. Валиком, виготовленим із хутра, зручно фарбувати вертикальні поверхні. А валик з голчастою бобіною з каучуку або пластику використовується для вирівнювання наливних підлог і видалення з них бульбашок повітря.

3. Інструменти та матеріали для роботи з гіпсокартоном

Набори інструментів для роботи з гіпсокартоном містять у собі:

  • Дюбелі – служать кріпильними елементами для гіпсокартонних конструкцій;
  • кріплення для штукатурних маяків – спеціальних напрямних (маячкових профілів або рейок), за допомогою яких можна рівномірно розподіляти штукатурку по поверхні гіпсокартонних листів, контролюючи на них товщину будівельної суміші;
  • ножівки – необхідні для різання гіпсокартону;
  • рубанки – використовуються для вирівнювання кромок гіпсокартонних листів.

4. Інструменти і пристосування для укладання плитки

– Гвинтова СВП. Застосовується для швидкого і рівного укладання облицювальної плитки на підлогах і стінах. СВП розшифровується як “система вирівнювання плитки”. СВП гвинтового типу складається з одноразової стійки з різьбленням у верхній частині, гайки-затискача і гвинтового ключа. Стійка встановлюється під двома суміжними плитками, що підлягають вирівнюванню, і виходить через шов між ними. На стійку надягають гайку-затискач, яка закручується за допомогою гвинтового ключа до отримання у плиток рівної площини;

– СВП із затискачем і клином. Як і гвинтова СВП, служить для укладання двох суміжних плиток на одному рівні і створення між ними рівних швів. Являє собою комплект, що складається з трьох елементів: основи (затискача), клина і щипців, за допомогою яких клин фіксується в затискачі;

– Клини, хрестики, зокрема й Т-подібні хрестики, підкови. Призначені для створення однакової відстані (шва) між рядами плиток. Виготовляються із пластику. Використання тих чи інших допоміжних елементів залежить від ваги і ступеня рівності країв плитки. Наприклад, підкови міцніші, ніж хрестики, тому їх застосовують для формування швів між важкими плитками. Клини використовують під час роботи з плиткою, що має нерівні краї.

5. Кельми і ковші штукатурні

  • Кельма, в народі звана “майстерком”, – будівельний інструмент у формі сталевої лопатки з дерев’яною або пластиковою ручкою. Використовується при кладці кам’яних блоків, цегли і плитки, для нанесення штукатурки, вирівнювання бетонної стяжки тощо;
  • Штукатурні ковші – потрібні для накидання шпаклівки та інших будівельних сумішей на стіни. Ковші зазвичай мають форму, схожу з глибокою сковорідкою. Виготовляються із пластику та сталі.

6. Правила

Призначені для вирівнювання шару штукатурки, нанесеної на різні поверхні, наприклад, на стелю і стіни. Зовні правило виглядає як довга вузька рейка. Різновидом цього інструменту є правило-рівень, оснащене двома капсулами, які призначені для перевірки вертикального і горизонтального рівня нанесеного шару штукатурки.

7. Склорізи

Використовуються для різання скла шляхом нанесення на нього глибоких борозенок (подряпин) і подальшого акуратного надлому по наміченій лінії. Ріжучим елементом у склорізі слугує мініатюрний технічний алмаз, укладений у металеву оправку, яка вставлена в головку, що за допомогою з’єднувальної трубки пов’язана з ручкою.

8. Терки для штукатурки

Застосовуються зазвичай для виконання кількох завдань:

  • вирівнювання і розгладження ще сирої штукатурки,
  • створення рівної, гладкої поверхні у відштукатуреного покриття шляхом шліфування висохлого шару штукатурки або шпаклівки;
  • для розм’якшення верхнього шару гіпсової штукатурки.

Виготовляються з пінопласту, поліуретану, поролону, гуми. Можуть мати зубчасті краї, дерев’яні ручки і робочу поверхню з різним ступенем шорсткості.

9. Шпателі

Служать для нанесення будівельних сумішей і розчинів на поверхні стель, стін, підлог під час їхнього вирівнювання та декорування, а також для забивання нерівностей і тріщин на оброблюваних поверхнях, видалення старих шпалер, фарби і штукатурки. Шпатель являє собою лопатку у формі плоскої пластини, що виготовляється з дерева, пластику, гуми або сталі.

Отже, з інструментом для оздоблювальних робіт ми розібралися. Тепер ви знаєте, яким він буває, а головне, де його можна замовити – в компанії Polax. Вдалих покупок і швидкого красивого ремонту!

Реклама