Нарощування нігтів гелем: тенденції та особливості
Незважаючи на те що сьогодні з’явилося багато ідей красивого декору для коротеньких нігтиків, багато дівчат хочуть мати довгі. Їх можна зрозуміти, такий манікюр виглядає більш жіночно, візуально подовжує пальці, надає більше простору для розпису, нанесення різного декору. Причому сучасні можливості дозволяють отримати нігті мрії, навіть якщо природа ними обділила.
Що таке нарощування гелем?
Гель для нарощування – це прозора в’язка рідина без запаху. Майстер наносить її на натуральну пластинуі, полімеризує в ультрафіолетовій лампі. У процесі полімеризації гель твердне, і ви отримуєте міцні нігтики потрібної довжини. Зазвичай засіб наносять в декілька етапів, щоб надати нігтям не тільки довжину, а й оптимальну форму, товщину. Якісні роботи дивіться в розділі нарощення нігтів гелем alae.com.ua/poslugi/naroschuvannja-nigtiv.
Для полімеризації під лампою достатньо 0,5-3 хвилини в залежності від моделі обладнання. Деякі клієнти скептично ставляться до лампи, бояться її шкідливого впливу. Але насправді використання такого обладнання не тільки не шкодить, а й має позитивний ефект. Ультрафіолетові промені попереджають розвиток грибка.
Техніки гелевого нарощування
Нарощують нігті сьогодні зазвичай по одній з двох технік – на типсах і на формах. Типси – це своєрідні накладні нігті, які клеяться на рідну пластину приблизно з середини, а поверх них накладається гель. Форми – це трафарети, які бувають:
- паперовими;
- пластиковими;
- металевими.
Трафарет прикладається під вільний край нігтя, і майстер має основу для подовження і моделювання гелевого нігтика. Нарощування на формах виглядає більш природно, і в більшості випадків вам порекомендують саме його. Але для використання форм у вас повинні бути власні нігті з достатнім вільним краєм. А якщо нігтики коротенькі або занадто слабкі, рекомендується використовувати типси.
Види гелів
Якщо ви зацікавилися процедурою нарощування, то вам напевно захочеться дізнатися, які бувають гелі для моделювання штучних нігтів. Основний в арсеналі будь-якого майстра камуфлюючий або маскувальний гель. Це засіб приймає колір близький до натуральної нігтьової пластини, причому доглянутої і без дефектів. Може мати різні відтінки від рожевих до бежевих, тож фахівець легко підбере засіб в тон шкіри рук. Іноді такі нігті носять навіть без декоративного покриття, також часто камуфлюючий гель є основою для французького манікюру. Після нарощування майстру залишається лише пофарбувати білу облямівку, і все готово.
Матеріали для дизайну
Найчастіше в роботі майстра поєднують гелеве нарощування з розписом акриловими фарбами або декоративним покриттям за допомогою їх же. Акрилові фарби мають багату палітру, можуть змішуватися між собою для досягнення потрібних відтінків. Також вони дуже добре носяться, не схильні до вигоряння, деформації під впливом води.
Але не виключено і застосування інших матеріалів декору:
- стразів;
- паєток;
- лиття та ін.
Можна покрити нарощені нігті кольоровим гель-лаком або створити дизайн за вашим бажанням.
Догляд та корекція
Нарощені нігтики теж вимагають турботи. Намагайтеся стежити за кутикулою, так як відросла шкірка і задирки зіпсують навіть найкрасивіший дизайн. Своєчасно ходіть на корекцію, інакше відрослий край може пошкодити вашу натуральну пластину. Якщо ви вперше нарощуєте нігті, корекцію слід зробити через 1,5 тижні, наступні рази через 2-3 тижні, залежно від швидкості відростання. Домашні справи краще робити в рукавичках, щоб не наражати на покриття агресивного впливу миючих засобів та побутової хімії.
Якщо ніготь зламався або тріснув, не варто намагатися зняти покриття самостійно – обов’язково йдіть до майстра. Гель дуже щільно з’єднується з натуральної пластиною, і будь-які спроби його зняти самостійно приводять до неминучих травм. Майстер в лічені хвилини виправить ситуацію спеціальними засобами та інструментами, причому ремонт зазвичай коштує недорого. А у постійного майстра може бути навіть безкоштовним.
Кому не підійде нарощування гелем?
Незважаючи на всю простоту і універсальність процедури, нарощування гелем підходить далеко не всім. По-перше, у вас повинні бути здорові нігті і шкіра навколо них. Наявність захворювань протипоказання, оскільки запечатування пластини може погіршити ситуацію, причому ви навіть не помітите погіршення під декоративним шаром. Не рекомендується проводити нарощування під час гормонального лікування або прийому антибіотиків, бо немає гарантії, що матеріали поведуть себе правильно.
В інших випадках нарощування – відмінний спосіб привести свої руки в порядок і отримати саме ті нігті, які вам потрібні, незалежно від вихідного стану. Головне, вибрати хороший салон і досвідченого майстра манікюру.