Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

3 причини скористатися автопідбором у Києві

92

Енергійний і невтомний Київ продовжує утримувати першість за кількістю реєстрацій авто серед українських міст. Звичайно, що вживані моделі мають найбільший попит, і вторинному ринку столиці є що запропонувати. Сотні тисяч пропозицій на будь-який смак і бюджет: фільтруй оголошення на сайті, вибирай і купуй. Та якби все було так просто. Ретельно підготовані до продажу моделі складно діагностувати без досвіду, тому самостійна покупка вживаної машини часто б’є водіїв по кишені. Допомога друга, що начебто розбирається в автівках, теж не гарантує успішної угоди. На відміну від професійної допомоги в купівлі авто.

Автопідбір у Києві — це послуга для водіїв, які хочуть бути впевненими в безпечності та якості придбаної машини з рук. Окрім незалежної експертизи послуга передбачає пошук і огляд найкращих моделей, діагностику вибраної автівки на СТО, торг з продавцем і допомогу в переоформленні документів. На те, щоб замовити підбір авто під ключ, існує три головні причини, про які далі й піде мова.

Причина №1. Персональний підхід і незалежна експертиза

Автопідбір починається з індивідуальної консультації, в ході якої експерт з’ясовує ваші бажання, потреби та фінансові можливості. Спеціаліст надасть рекомендації про доцільність купівлі тієї чи іншої моделі з огляду на вартість обслуговування, запропонує альтернативні варіанти та допоможе точно визначитися з вибором у вашому бюджеті. Після вивчення та попередньої перевірки пропозицій автоексперт узгоджує вибрані моделі, вирушає на виїзну діагностику кожної з них і надає клієнту відеозвіти та акти техоглядів. Автомобіль «переможець» проходить ґрунтовну перевірку на СТО. До речі, в компанії JustAcar вартість СТО вже передбачена в пакеті послуг «Автопідбір під ключ».

Причина №2. Автопідбір окуповується завдяки торгу

Незалежний експерт відстоює інтереси клієнта до кінця. Зі знанням справи та повною віддачею він торгується з продавцем і економить не одну сотню доларів. За статистикою компанії JustAcar завдяки аргументованому торгу спеціаліста в 90% випадків клієнти повністю окуповують послуги з автопідбору. Варто також пам’ятати про захист експерта від непрямих збитків, які могли б з’явитися в разі неуважної перевірки перед купівлею та подальшого ремонту прихованих дефектів авто.

автопідбір у Києві

Причина №3. Підбір авто під ключ — це зручно

Не вам порпатися в тисячах об’яв, зустрічатися з продавцями, перевіряти авто, торгуватися та вовтузитися з документами. Всю роботу з підбору авто в Києві зроблять професіонали, причому максимально швидко та комфортно. Завдяки багаторічному досвіду фахівці ефективно керують своїм, а значить, і вашим часом, і спрямовують зусилля лише на кращі вживані моделі, представлені на ринку. Вам лишається тільки вибрати авто з-поміж уже перевірених і рекомендованих експертами. Підбір авто під ключ економить не лише ваш час, а й зусилля. Крім того, професійна допомога в купівлі авто дає відчуття впевненості в правильному виборі. Ви не будете сумніватися в тому, чи дійсно технічний стан відповідає заявленому опису та вартості, — разом зі спеціалістом ви будете знати про це напевно.

Підбір авто в Києві — це зручний і надійний спосіб купити якісну вживану машину. Експерти з автопідбору захистять вас від збиткової угоди, підберуть найкращі варіанти у вашому бюджеті та допоможуть зекономити кошти під час торгу.

Самостійна покупка авто завжди передбачає власну матеріальну відповідальність за результат, яким би він не був. Розділіть цю відповідальність з командою JustAcar, і ви отримаєте чудовий результат без зайвого сумніву та клопоту. Замовляйте безплатну консультацію за номером +38 (067) 515-27-57, задайте бажані параметри, і спеціалісти JustAcar розпочнуть пошук вашої омріяної автівки.

Реклама