Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

25 жовтня — ти обираєш, ти впливаєш, ти контролюєш. Перша десятка кандидатів в депутати Сумської облради від «Слуги Народу»

114

За майже 30 років незалежності ми так і не розпочали будувати Україну. Тепер у нас з`явився реальний шанс обрати людей, яких ми знаємо, які живуть поруч з нами і які працюватимусь для нас.

Спроможні громади, чітка стратегія розвитку для кожного регіону, нова політика, яка спирається на думку громадян. Менше ніж за тиждень, 25 жовтня відбудуться перші місцеві вибори в історії країни, коли люди зможуть проголосувати за незалежність від місцевих кланів і право вирішувати, яким буде їхній регіон.

Нова команда у владі на чолі з Президентом Володимиром Зеленським створила передумови для розвитку громад:

– ухвалено законодавство про децентралізацію — громади отримали кошти, повноваження й землю;

– розпочато «Велике будівництво» — безпрецедентний для України проєкт з ремонту автошляхів, створення освітньої, спортивної, медичної інфраструктури по всій країні;

– громади отримали у власність землі, які раніше належали державі, отже, й додаткові можливості для розвитку;

– уже створили й створюють механізми, за допомогою яких громада зможе контролювати місцеву владу не раз на п’ять років, а кожного дня. Зокрема, ухвалили норму, згідно з якою депутата можна буде відкликати за ініціативою громади.

Продовження цих змін на рівні кожної громади залежить від того, чи порозуміється місцева та центральна влада. Саме тому важливо, щоб більшість у міських та обласних радах, міські голови, інші представники місцевої влади були з тієї ж команди, що й народні депутати, урядовці, очільники державних органів — з команди Президента Зеленського.

Жодного важливого рішення не ухвалюватиметься без згоди громади. У день голосування 25 жовтня, ми матимемо шанс долучитися до вирішення всеукраїнських, загальнонаціональних питань, взявши участь у президентському опитуванні. Його проводитимуть на виході з виборчих дільниць. Президент Зеленський запропонував українцям дати відповідь на п‘ять запитань. Ваш голос може вплинути на те, чи отримуватимуть корупціонери довічні терміни у в‘язниці, чи треба створювати вільну економічну зону на підконтрольній частині Донбасу, знижувати кількість депутатів Верховної Ради до 300, легалізувати канабіс для медичних потреб тяжкохворих і підіймати питання виконання Будапештського меморандуму.

Сьогодні настав час змін, коли ви повинні обрати гідних людей, які не брехатимуть і не будуть красти. Ці люди — в списках партії «Слуга Народу».

Перша десятка кандидатів у депутати Сумської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

Зеленський Віталій Миколайович — асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення у Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка.

Чегринець Людмила Вікторівна — начальник радіостанції радіо групи інформаційно-телекомунікаційного вузла Сумського обласного військового комісаріату.

Баня Микита Віталійович — юрист, голова Сумського обласного штабу політичної партії «Слуга Народу».

Федорченко Віктор Михайлович — генеральний директор ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».

Кужель Оксана Василівна — начальник відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області.

Зубко Володимир Іванович — директор в ПСП «Комишанське»

Кириченко Андрій Киріянович — генеральний директор в приватному підприємстві «НАДЬ»

Чигринець Віктор Петрович — начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Євдокимова Тетяна Олександрівна — депутат Сумської обласної ради.

Шевченко Тетяна Юріївна — директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Буде так, як вирішиш ти!

*****

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»

 

Головний сайт

Офіційний Телеграм-канал

Офіційна Facebook-сторінка (https://www.facebook.com/sluganarodu.official/)

Передвиборча агітація