Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Звільнений заступник прокурора Сумської області поновлений на посаді

461

Сумський окружний адмінсуд своїхм рішенням поновив на посаді Сергія Маслюка

Суд задовольнив вимоги Сергія Маслюка, який позивався до Офісу Генпрокурора. За цим рішенням, наказ про звільнення Маслюка з посади від 4 грудня 2019 року скасовано, і він поновлений на роботі, – повідомляє Суспільне.

Як сказала речниця окружного суду Анна Лемешенко, повний текст рішення буде за 10 днів, і воно може оскаржуватись.

Адвокат Сергія Маслюка Андрій Шестов так прокоментував рішення суду: “Стаття 40 Кодексу законів про працю не дозволяє звільняти працівника під час тимчасової непрацездатності. А Маслюк Сергій Володимирович саме так і був звільнений. Тому, рішення суду таке й має бути. Тому Маслюка було поновлено на роботі, і в цій частині допущене негайне виконання рішення. З приводу того, чи з’явиться він завтра на роботі, чи ні, мені невідомо. З тієї інформації, що я маю, він може знаходитись на лікарняному.

Андрій Шестов також сказав, що поки на розгляді в судах дві кримінальні справи. Одна – в апеляційній інстанції, друга – в суді першої інстанції. За його словами, щодо другої справи, прокурор не прибуває на засідання суду.

“На минулому судовому засіданні судом було спрямовано лист на прокуратуру Сумської області з цього приводу, що, не дивлячись на наявність групи прокурорів, ніхто на судове засідання не прийшов”, – сказав Шестов.