Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Знову колізія: чи коронавірус став причиною другої смерті у Конотопському районі?

372

На Сумщині назріває скандал навколо померлої від кооронавірусу жінки. Вчора 2 квітня дочка другої померлої у Конотопі жінки Олени Грищенко, опублікувала результат дослідження від Сумського центру лабораторного центру МОЗ України від 31.03.2020 р., в якому проведений тест на коронавірус виявися негативним. Нагадаємо, що 31 березня міський голова Конотопа Артем Семеніхін виклав на свої сторінці Facebook інформацію про те, що у Конотопі сталася вже друга смерть від коронавірусу.

На ранок 3 квітня Артем Семеніхін оприлюднив документ лабораторного центру, датований 29.03.2020 р. з позитивним результатом. Цікаво, що в документах від доньки Олени Грищенко та мера Конотопа вказані різні по-батькові померлої.

За інформацією порталу Sumy.today, керівник лабораторного центру В. Збаражський даний факт пояснює тим, що жінка проходила лікування. За його словами, вірус у жінки був. За його ж даними, у її контактних осіб також позитивні результати на цей вірус.

Начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Дмитро Кравцов коментувати ситуацію відмовився, посилаючись на те, що дослідження проводив лабораторний центр.