Житель Сумщини побив молотком батька та зарізав матір (Фото)
Під час сімейної сварки житель м. Ромни Сумскьої області спричинив тілесні ушкодження батькові та вбив свою рідну матір.
Подія сталася в одному з будинків по вулиці Індустріальній, що у районному центрі, між 35-річним роменчанином та його батьками сталася сімейна сварка.
У результаті конфлікту, чоловік, за допомогою молотка, спричинив тілесні ушкодження голови своєму 59-річному батькові, а 59-річній матері наніс кілька ножових поранень, від яких вона померла на місці.
Зрозумівши, що накоїв, чоловік вибіг геть з квартири в тому, в чому був одягнутий – у футболці, спортивних штанях та без взуття. Тікаючи вулицею, біля одного з приватних будинків помітив чийсь велосипед, тож скочив на нього і поїхав.
На пошуки вбивці був зорієнтований весь особовий склад Роменського районного відділу поліції, і через кілька годин зловмисника вдалося знайти та затримати.
Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 «Вбивство» Кримінального кодексу України. Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі дії тривають, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
