Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Олександру Нестеренку вручили відзнаку Почесного громадянина Сумського району

1,713

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Нестеренко остаточно поповнив список Почесних громадян Сумського району. Рішення про присвоєння звання було одноголосно прийнято ще на ХХІІ сесії Сумської районної ради. Як повідомляють у райраді, генерал-майор нарешті отримав відзнаку — її особисто вручив Геннадій Дем’яненко.

Минуло більше року від початку повномасштабного вторгнення і ми з гордістю присвоюємо звання «Почесний громадянин Сумського району» Олександру Володимировичу НЕСТЕРЕНКУ за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Сумщини, заслуги перед територіальною громадою, навчання добровольчих формувань  та цивільного населення у період активних бойових дій на території Сумської області та Сумського району. Вдячний депутатському корпусу Садівської громади та особисто голові Івану КРЮЧКОВУ, які клопотали про присвоєння генерал-майору цього почесного звання

Геннадій Дем’яненко

Довідка

Олександр Нестеренко — український військовик, генерал-майор Збройних Сил України. Воєнну спеціальність здобув у Військовому інституті ракетних військ та артилерії імені Б. Хмельницького в Сумах. У різні роки обіймав посади начальника штабу 30 ОМБ, заступника командира 8 армійського корпусу, командир ОК “Схід”, командувача ОТУ “Суми”. У липні 2022 року отримав відзнаку “За заслуги перед Сумщиною” ІІІ ступеня.