Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Захисники Сум отримали нагороди

390

Відзнакою виконавчого комітету Сумської міської ради “Захисник України. Герой міста Суми”, яку було засновано на початку листопада 2022 р., були нагороджені восьмеро мешканців Сумської міської територіальної громади, які від 24 лютого зі зброєю в руках стримували ворога на кордонах міста

Серед нагороджених Костянтин СИПЧЕНКО, Михайло СВИСТУН, Павло СІРИК, Андрій ТАРАН, Євген СКОРОБАГАТСЬКИЙ, Андрій ТИМОФІЄВ. Олександр Масюк та Андрій Гончар були відзначені нагородою посмертно.

“Захисник України. Герой міста Суми” нагороджуватимуть “за особисту мужність і самовіддані дії, за трудові досягнення, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України”.

Відзнаку вручають на підставі рішення виконавчого комітету.

Вона зроблена з позолоченої латуні у вигляді рівностороннього хреста з розширеними лапами, заповненими зеленою емаллю. На центр хреста покладений круглий медальйон, де на тлі білої емалі розташований герб м. Суми. По колу герб охоплює стрічка зеленої емалі з написом: “Захисник України. Герой міста Суми”.

Також вручатимуть фрачний знак, який є зменшеною копією відзнаки, що дозволить носити мініатюрну копію.