Автомобіль “Таврія”, мотоцикл, і 15 земельних ділянок арештувала прокуратура у сумського забудовника. За версією слідства, він не сплатив до бюджету 8 млн 400 тисяч грн податків при продажі заміських котеджів.
Йдеться про територію котеджного містечка “Титул” у селі Косівщина. У 2018 році підприємець Дмитро Золотарьов продав там 13 будинків, пише Суспільне Суми.
“Використовуючи підроблену оцінку вартості майна, реалізував 13 таунхаусів, при цьому в документації відобразив значно нижчу ціну від ринкової. Відтак, ухилився від сплати податків на суму понад 8 млн грн”, – розповіла речниця прокурора Сумської області Наталія Науменко.
Суспільне СумиЯкщо вину забудовника доведуть, йому загрожує від півмільйона гривень штрафу з конфіскацією – до двох років обмеження волі.
Пояснити свою позицію у цій справі Дмитро Золотарьов Суспільному не зміг, пославшись на відсутність часу.

![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
