За минулий тиждень піротехніки Сумщини виявили 63 вибухонебезпечних предмети
Впродовж минулого тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) на Сумщині виявлено 63 вибухонебезпечних предмети.
Серед них артилерійські та реактивні снаряди, мінометні та протитанкові міни, вибухники, ручні, протитанкові, підствольні гранати та постріли від станкових протитанкових гранатометів.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)





