Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Як убезпечити себе на виборчих дільницях від COVID-19

154

Про це сьогодні на брифінгу у Сумській ОДА розповів т.в.о керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Сергій ЛИПОВИЙ

Ні в якому разі не беріть з собою на виборчі дільниці дітей, закликав чиновник. На вході до дільниць будуть обладнані місця, де можна буде обробити руки антисептиком до і після голосування. Біля входу та у приміщенні для голосування буде нанесена розмітка, щоб виборці не забували зберігати соціальну дистанцію в 1 метр. Рекомендується перебування виборців у приміщенні для голосування у кількості не більше 3 осіб біля одного столу для видачі бюлетенів.

Виборці та члени виборчої комісії мають дотримуватися маскового режиму. Члени виборчої комісії можуть звернутися з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи та мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування. У день виборів у приміщеннях для голосування не рідше, ніж один раз на 2 години, має здійснюватися протирання антисептиком всіх контактних поверхонь, вологе прибирання з дезінфікуючим засобом – не рідше, ніж раз на 4 години. Якщо дозволяють погодні умови, мають бути відкриті вікна.

25 жовтня в області буде відкрито 989 виборчих дільниць, кількість виборців за уточненими списками станом на 22 жовтня складає 845 тис. 309 осіб.