Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Всесвітній день письменника у Сумах відзначили творчою зустріччю

354

У бібліотеці-філії №2 Сумської централізованої бібліотечної системи літературна весна почалася з творчої зустрічі. До відвідувачів бібліотеки у Всесвітній день письменника завітав член НСПУ, голова ГО «Літературна студія Орфей», засновник міського фестивалю поезії «Ми – Суми», лауреат Сумської обласної літературно-краєзнавчої-мистецької премії в номінації «Краєзнавство» Сергій П’ЯТАЧЕНКО.

Відомий письменник дарував усім присутнім не лише свої творчі надбання, яких у нього вдосталь, а й у форматі живого діалогу поспілкувався з читачами на тему історії української мови від «Слова о полку Ігоревім» і «Повчання Володимира Мономаха»… через Сковороду, Котляревського, Шевченка, Коцюбинського, до письменників Слобожанщини (Квітка-Основ’яненко …) і сучасників.
“Сьогодні українська література розвивається дуже активно, розквітає на відміну від російської, яка поступово занепадає. Література країни-агресора вичерпала себе, вона несе в собі агресію та жорстокість”, – переконаний пан П’ятаченко.

Автор чотирьох збірок поезій: “Життєпис змії”, “У пошуках N.», “Я — Суми” та “Корінь слова»; упорядник десяти збірок поезій і прози молодих сумчан «Орфей», Сергій П’ятаченко порадував зібрання своїм літературним словом, а також запевнив усіх, що «Перемога буде за нами. Ми вже бачимо їхній кінець. Ми впевнені, що будемо в європейській родині».

Щира посмішка, красива літературна мова, майстерне читання власних віршів, виваженість і обізнаність майстра художнього слова вразила і бібліотекарів, і читачів, які сподіваються на продовження творчого знайомства з сумським митцем.

А Сергій П’ятаченко вже анонсував вихід чергового альманаху «Орфей» під гаслом «Голоси воєнного часу».

Фото бібліотека-філія 2 Сумської МЦБС