Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Впервые на Сумщине пройдет фестиваль-конкурс

300

На Тростянецькій землі молодий Петро Чайковський написав свій перший симфонічний твір — увертюру до драми О. М. Островського «Гроза», у Тростянці щорічно у травні проходять Дні Чайковського, а з 25 по 27 травня вперше відбудеться триденний фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський- FEST»!
Урочиста церемонія відкриття фестивалю відбудеться 25 травня о 16-30 в міському парку, біля пам’ятника П. І. Чайковському. На імпровізованій сцені виступатимуть учні та викладачі Дитячої музичної школи. Звучатиме «вічна музика» Петра Ілліча Чайковського.
У Круглому дворі фестивальне дійство відкриє своїм виступом Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії.


Протягом фестивальних днів «Чайковський- FEST» відбудеться чимало мистецьких заходів, які можна відвідати БЕЗКОШТОВНО!
26 травня, субота:
З 10-00 до 18-00 в будинку князя Голіцина проходитимуть конкурсні прослуховування учасників Всеукраїнського конкурсу класичної музики в рамках фестивалю «Чайковский FEST»;
з 15-00 до 18-00 у сквері Голіцина, біля альтанки, відбудеться концерт Симфонічного оркестру та ансамблю скрипалів Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д. С. Бортнянського;
0 15-00 на Вічевій площі біля каплички розгорнеться виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Будуть представлені вироби народних умільців Сумської спілки майстрів, Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д. С. Бортнянського, Тростянецького Палацу дітей та юнацтва.
27 травня, неділя:
З 10-00 до 14-00 – конкурсні прослуховування учасників Всеукраїнського конкурсу класичної музики в рамках фестивалю «Чайковский FEST» (вокальний спів);
3 17-00 до 18-00 – гала-концерт переможців Всеукраїнського конкурсу класичної музики;
З 15-00 до 18-00 – у сквері Голіцина біля альтанки відбудеться концерт ансамблю камерної музики «Ренесанс» та квартету саксофоністів Сумської обласної філармонії;
З 15-00 на Вічевій площі біля каплички розгорнеться виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Будуть представлені вироби народних умільців Сумської спілки майстрів, Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д. С. Бортнянського, Тростянецького Палацу дітей та юнацтва.
Окрім того, відбудеться ярмарок-продаж сувенірів, безкоштовні професійні фотосесії на фоні муралу з зображенням портрету П.І. Чайковського на фасаду будівлі Дитячої музичної школи.
Прогулюючись містом на вихідних у післяобідню пору ви зможете зустріти стилізованих персонажів епохи Петра Ілліча Чайковського (в них майстерно перевтіляться актори Сумського театру ім. Щепкіна)!