Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Водопровідну систему Сум готують до зими

143

Працівники КП «Міськводоканал» приділяють максимальну увагу комплексній підготовці до опалювального сезону 2022 – 2023 років.

Задля забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста в умовах сезонного зниження температури, водоканальці здійснюють низку заходів із підготовки об’єктів та обладнання станції очисних споруд, водозаборів, каналізаційних насосних станцій.

Так, триває очищення всіх резервуарів чистої води, виконується промивання водопровідних та каналізаційних мереж міста, проводиться ревізія, роботи з очищення та відновлення колодязів.

У зв’язку з ворожими бомбардуваннями об’єктів енергетичної інфраструктури цьогоріч увагу акцентовано на перевірці технічного стану електрообладнання та здійсненні експлуатаційного контролю систем резервного живлення.

Також працівники КП «Міськводоканал» ревізують об’єкти газового господарства та котельні підприємства, готують до зими транспортні засоби та спецтехніку, здійснюють ремонт та утеплення виробничих і побутових приміщень.