Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

ВО “Свобода” заявляет, что родителям Артема Семенихина угрожают

593

Вчера на сайте Сумской “Свободы” появилось сообщение:
“18 листопада 2012 року близько 22:00 невідомий чоловік погрожував батькам голови Конотопської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, кандидата від об’єднаних сил опозиції в окрузі №159 свободівця Артема СЕМЕНІХІНА, якого днями затримали представники Святошинського райвідділу УМВС України. Зловмисник погрожував батькам націоналіста вбивством Артема.
Вдягнений у шкіряну куртку молодик зазначив, що батькам спільно з Артемом потрібно в ноги кланятися і просити пробачення в Андрія ДЕРКАЧА, якщо не хочуть “отримати рештки тіла свого сина”. Невідомий наголосив, що Деркач має безмежний вплив як у органах влади, так і в кримінальному середовищі. Особисто Деркач, за словами зловмисника, зустрічався із заступником міністра внутрішніх справ і домовився про кримінальне переслідування Артема. Батьків Артема Семеніхіна застерегли, що вони мають мало часу.
З цього приводу мати Артема Семеніхіна Наталя Леонідівна звернулася до прокурора Святошинського району в м.Києві Василя СМІТЮХА. У заяві Наталя Семеніхіна просить прокурора розібратися в ситуації, яка склалася довкола родини Семеніхіних.

Довідка: Нагадаємо, 13 листопада 2012 року представники Святошинського райвідділу УМВС України у Києві провели обшук в оселі керівника Конотопської районної організації ВО “Свобода”, кандидата від об’єднаних сил опозиції в окрузі №159 Артема Семеніхіна, після чого затримали його.
Свободівця запросили до райвідділу міліції “на розмову” нібито у справі про шахрайство. Артема цілий день протримали у відділку, відібрали телефон, а рідним, які очікували його біля виходу, відмовилися дати будь-які пояснення з приводу статусу затриманого. Згодом до відділку прибула карета швидкої допомоги, яка надала свободівцю першу медичну допомогу.

Нагадаємо, що під час виборів свободівцю погрожували фізичною розправою, якщо він не зніме свою кандидатуру з виборчих перегонів. Йому телефонували з погрозами фізичної розправи, відкриття карної справи тощо. Залякуванням займалися київські поплічники одіозного кандидата А. Деркача на чолі з Анатолієм Миколайцем (Миколаєць А.П. – колишній заступник начальника управління МВС Київської області, колишній начальник Святошинського райвідділу міліції, також у минулому – голова Святошинської податкової міліції. Маючи сприяння з боку впливових поплічників, зараз займається нелегальним будівництвом у Києві, що дає йому солідні бариші).

До цього, 24 серпня 2012 року, до Дня Незалежности України, новостворена Кролевецька організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” спільно з іншими опозиційними силами міста провела патріотичний марш у вишиванках. Після урочистого мітингу опозиції, на якому виступав і кандидат у народні депутати свободівець Артем Семеніхін, на останнього вчинив зухвалий напад місцевий “регіонал” – голова виборчого штабу ПР О. Наумов”, – сообщает сайт ВО “Свобода”.