Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вночі ворог обстріляв Сумщину

453

Як стало відомом зі щоденного звіту Сумської обласної військової адміністрації, за минулу добу з території ворога було здійснено більше 50 пострілів з різних видів зброї. У результаті знищені приватні будинки, пошкоджені дороги, втрат серед мирних жителів, за звітами ОВА і прикордонників, немає

Після 5-ої години ранку росіяни обстріляли прикордонне місто С.-Буда. Обстріл, попередньо, з мінометів калібру 120 мм та ствольної артилерії вівся з боку села зерново брянської області. Внаслідок обстрілу є руйнування житлових, господарчих споруд, автотехніки. Інформація щодо жертв уточнюється.

Загалом, з учорашнього вечора активізувалися обстріли прикордонних територій Сумщини з росії. Протягом 18-21-ї години прикордонники зафіксували 4 обстріли, які ворог вів з мінометів та ствольної артилерії по прикордонним ділянкам Сумського та Охтирського районів.

“6 червня після 9 ранку з території росії ворог відкрив вогонь з мінометів, близько 4 ударів по Великописарівській громаді.
Після 14 години росіяни наче сказилися: зі своєї сторони відкрили вогонь з мінометів по території Шалигінської громади. Близько 30 прильотів.
Продовжився мінометний вогонь по території Великописарівської громади, 10 прильотів.

Близько 18:30 по території Великописарівської громади було 6 приходів з міномета.
Ближче до 19 по Хотінській громаді ворог вів мінометний вогонь, близько 17 ударів.
Після 20 години ворог відкрив вогонь, ймовірно, із САУ зі свого боку по території Ворожбянської громади, було 17 вибухів.
В усіх випадках жертв немає”, – відзвітував очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький.