Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Влада Сум просить патрульних наглядати за модульними укриттями

101

В. о. міського голови Артем КОБЗАР звернув увагу представників правоохоронних органів на необхідність посилення контролю за дотриманням порядку в нещодавно встановлених модульних укриттях.

На цьому посадовець наголосив під час щопонеділкової апаратної наради, попередньо заслухавши інформацію начальника управління муніципальної безпеки Віталія ДЕЙНИЧЕНКА щодо стану готовності укриттів Сумської МТГ, повідомляє пресслужба СМР.

За інформацією керівника управління, протягом травня фонд захисних споруд збільшився на шість одиниць, розрахованих на 1018 осіб. До використання наразі готові 242 захисні споруди різних форм власності, де можуть перебувати 71286 сумчан.

З початку року фонд захисних споруд збільшився на 21 об’єкт. Загалом за цей період видатки для облаштування укриттів склали 204,5 млн грн.

Коштом благодійних організацій встановлено сім наземних укриттів, розрахованих на 140 осіб. Проте, Віталій Дейниченко повідомив, що скористатись деякими модульними укриттями у разі повітряної тривоги мешканці не мають змоги, адже там вже утворився безлад.

Тож в. о. міського голови Артем Кобзар звернувся до поліції з проханням вжити відповідних заходів і посилити контроль за модульними укриттями.

«Ці споруди надав соціально відповідальний бізнес для того, аби сумчани у разі небезпеки мали найпростіший прихисток. Але виходить так, що скористатись цими укриттями сумчани не можуть, бо там влаштовуються безхатьки та накопичується сміття. Тож, треба посилити контроль з боку правоохоронців», – сказав Артем Кобзар.

Як варіант розв’язання проблеми начальник управління муніципальної безпеки Віталій Дейниченко запропонував включити ті ділянки, де розташовані модульні укриття, до маршрутів патрулювання поліції. Сумчани також можуть звернутися за телефоном 102 для виклику за потреби патруля.