Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Визначено переможців IV Стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая

337

У Києві відбулась церемонія нагородження переможців та фіналістів IV Стипендіального конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая.

Ініціатива партнера Юридичної компанії «Ващенко, Бугай та партнери», адвоката, Президента АПУ Дениса Бугая щодо проведення Конкурсу має на меті сприяти професійному розвитку студентів, а також підтримці юридичної освіти в Україні. Конкурс, започаткований в 2009 році, став флагманом стипендіальних програм Ліги студентів АПУ – з року в рік відкриваючи нові імена студентів-правників, які провадять власні наукові дослідження, долучаються до молодої правничої спільноти і власними зусиллями сприяють формуванню громадянського суспільства в державі. Влучно зауважив один із фіналістів Конкурсу: «Кращим можна стати лише серед кращих – цей Конкурс для таких».

Конкурсне завдання вже традиційно полягало в написанні робіт науково-публіцистичного характеру щодо питань державного управління (адміністративне, конституційне, виборче та інші галузі права).

Організатори забезпечили якісне та відкрите проведення Конкурсу. З 1 квітня 2013 року розпочалась інформаційна кампанія – до анонсування Конкурсу долучились регіональні осередки Ліги студентів АПУ, вищі навчальні заклади України та медіа-партнери. Прийом робіт відбувався з 20 квітня по 23 травня. Зрештою, до розгляду Стипендіальної комісії надійшло 32 роботи з різних регіонів України – це найбільший показник за історію Конкурсу. До участі в конкурсі долучились студенти з Києва, Донецька, Харкова, Одеси, Львова, Полтави та Сум.

Наукові дослідження студентів були ретельно вивчені та оцінені за системою критеріїв Стипендіальною комісією Конкурсу, до складу якої увійшли переможці минулорічних конкурсів, представник Ліги студентів АПУ та юристи-практики: спеціаліст Вищого господарського суду України Ілля Черногоренко, юрист ЮФ «Саєнко Харенко» Владислав Жабський, Дарина Ткаченко, заступник керівника напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ Андрій Гвоздецький, Оксана Матіяш та ініціатор Конкурсу – Денис Бугай. Стипендіальна комісія відзначила високий рівень авторських досліджень в конкурсних роботах, ґрунтовні теоретичні знання та критичні практичні погляди учасників Конкурсу, актуальність та цікавість обраних тем.

За результатами перевірки робіт було визначено п’ять фіналістів, яких було запрошено до Києва на церемонію нагородження та святковий обід.

Церемонію нагородження відкрив ініціатор Конкурсу, Президент Асоціації правників України Денис Бугай, який глибоко подякував студентам за інтерес до наукових та практичних проблем в сфері права. Денис Бугай відзначив високу якість та майстерність виконання робіт учасників Конкурсу та зауважив про необхідність участі в подібних заходах для студентів з урахуванням сучасних тенденцій – високого значення знань та вміння працювати з безперервним потоком інформації.

Від Асоціації правників України фіналістів привітали Олександра Егерт, виконавчий директор АПУ, Ганна Глущенко, голова Ліги студентів АПУ, Андрій Гвоздецький, член Стипендіальної комісії та заступник керівника напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Ліги студентів АПУ.

Найбільш очікуваним моментом стало нагородження переможців IVСтипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая:

І місце – Павлюков Ігор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, робота «Технологія краудсорсингу в здійсненні державного управління: тренд інформаційного суспільства чи легітимація влади»

ІІ місце – Чижик Галина, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», робота «Дозволити не можна заборонити: де слід поставити кому в дискусії про запровадження ринку землі в Україні»

ІІІ місце – Мохончук Богдан, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», робота «Інститут повторних виборів – генезис, підстави застосування та вплив на парламентські вибори 2012 року».

Переможці Конкурсу отримали грошові премії.

Крім того, відзначені і фіналісти – Руженська Анна (ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України») та Черняк Євген (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Церемонія продовжилась святковим обідом та неформальним спілкуванням фіналістів конкурсу із Денисом Бугаєм та членами Стипендіальної комісії про сучасні тенденції в освіті, необхідність професійного самовдосконалення ще зі студентських років, актуальні проблеми права та держави і секрети професійного успіху.

Вітаємо переможців та фіналістів Конкурсу, а також висловлюємо слова щирої вдячності ініціатору Конкурсу – Президенту Асоціації правників України Денису Бугаю!