«Вікторія» та «Тростянець» перші матчі весняної частини завершили внічию

75

«Вікторія» розпочала весняну частину чемпіонату чемпіонської групи першої ліги 24 березня у Волочиську, де її суперником став місцевий «Агробізнес». До речі, цей матч проходив з глядачами, на трибунах стадіону, за офіційними даними, були присутні 920 вболівальників. У першому таймі обидві команди не порадували любителів футболу ні змістовною грою, ні гострими комбінаціями, ні забитими голами. У другому таймі ініціативу з самого початку захопили підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО й створили кілька гострих моментів біля воріт «Агробізнесу», однак у першому випадку після удару Станіслава ШАРАЯ м’яч з лінії воріт головою вибив захисник, а з ударом Юрія КРАВЧУКА впорався уже голкіпер господарів. «Агробізнес» відповів небезпечним ударом з-за меж штрафного майданчика, але воротар «Вікторії» Денис ШЕЛІХОВ зумів перевести м’яч через перекладину. Господарі поля могли вирвати перемогу на останніх секундах уже компенсованого часу, коли після подачі кутового нападник «Агробізнесу» бив головою, але м’яч пролетів трішки вище воріт.
Після цього матчу «Вікторія» набрала 31 очко і залишилася на шостому місці у турнірній таблиці. У наступному турі 29 березня «Вікторію» екзаменуватиме лідер чемпіонської групи – львівські «Карпати». Цей матч пройде у Львові.
ФК «Тростянець» розпочав весняну частину чемпіонату другої ліги на виїзді, поєдинком проти команди «Рух-2». І у цьому матчі вболівальники забитих м’ячів так і не побачили – нічия 0:0. Вона дозволила футболістам «Тростянця» піднятися на один рядок у турнірній таблиці – вони тепер займають одинадцяте місце, набравши 16 очок. У наступному турі тростянчани 30 березня будуть приймати команду «Скала 1911» (Стрий).