Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Військова з Сумщини підбила понад десяток ворожих цілей з САУ (Відео)

1,310

Конотопчанці Тетяні Чубар усього 23 роки. 5 з них дівчина віддала службі у ЗСУ. Від початку військового нападу росії на Україну вона воює в 58-й окремій мотопіхотній бригаді ім. гетьмана Івана Виговського, служить навідницею самохідної артилерійської установки

23-річна білявка, метр шістдесят зростом, мати двох дітей. Раніше працювала в кондитерській, пекла тістечка, а нині нещадно підсмажує ворога. Каже, в ЗСУ пішла, бо з дитинства мріяла про це. За 5 років служби в ЗСУ була й діловодом, і в медроті служила, зрештою – вивчилася на навідницю САУ. Каже, непогано виходить. На її рахунку більше десятка знищених цілей. «В нулі, було в нулі. У нас влученння було таке доволі якісне, нам присилають фотографії, нам присилають відео, звукозапис», – розповідає Тетяна ТСН.

Після пекельних днів на передовій – на кілька днів її відпустили додому, побачитися з синами.

У бронетехніці та серед чоловіків Тетяна наче риба у воді. Каже, у перші дні її появу в навчальному центрі військові сприймали скептично. Коли ж побачили, як вона вправно тягає залізяччя, думку змінили.

Навіть на війні вона з патріотичним манікюром та нафарбованими віями. «Я принцеска. Кажу: я ж дівчинка, я ж люблю рожеве, я ж блондинка. Насправді, я люблю рожевий», – каже Таня.

А ще мріє свою САУ перефарбувати, та механік-водій не дає.

Вже вийшов наказ про нагородження Тетяни медаллю захисника Вітчизни, керівництво подало рапорт на її призначення командиром гармати. Жінці пропонували перевестися з передової у більш спокійне місце, але вона сказала – однозначно ні. «Я від цього кайфую, просто кайфую. Я кажу, що я сюди з хлопцями приїхала, я звідси з хлопцями й поїду», – запевняє жінка.

Нею захоплюється уся бригада. А от вона свого героя ще не знайшла. Серце навідниці поки вільне.