Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Відділення для хворих на ковід розширили у Сумах

272

У КНП Сумскьої міської ради «Центральна міська клінічна лікарня» додали ще 50 ліжок для хворих на коронавірус. Зробили це через стрімке розповсюдження COVID-19 та збільшення кількості пацієнтів із гострими патологіями, які потребують госпіталізації

До квітня заклад залишався «зеленою» лікарнею щодо коронавірусу. Але оскільки у хворих із інфарктами, інсультами, ортопедичними та іншими проблемами, які потрапляли в стаціонар, виявляли випадки інфікування, в медзакладі відкрили інфекційне відділення на 20 ліжок для хворих із COVID-19, які мають гострі неврологічні, серцево-судинні ті інші захворювання.

«Ми потребували окремого відділення, де була б можливість надавати допомогу пацієнтам, як із приводу їхнього основного захворювання, так і ковіду. Спочатку ми розгорнули 20 ліжко-місць, проте їх виявилося недостатньо. Вони швидко заповнилися хворими. Було прийнято рішення додати ліжок – тепер в інфекційному відділенні їх 50. Ми його перемістили на четвертий поверх, де розміщувалися терапевтичне та пульмонологічне відділення», – розповіла заступник директора з медичної частини Світлана КРЯЧКО.

«Ковідне» відділення укомплектоване медичним персоналом, до палат підведений кисень, є в достатній кількості кисневі концентратори та апарати ШВЛ. Вже госпіталізовано понад 40 хворих – із перенесеними інсультами, інфарктами, переломами та іншими патологіями, у яких діагностований COVID-19.