Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Великодні свята мають пройти під гаслами миру та злагоди

47

Всі конфесії Сумщини закликають людей до миру та спокою. Ми маємо об’єднатися заради того, щоб бути сильнішими духом та молитися за мир в Україні!

Українська земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір’ю українців, які свято шанують і люблять її. Г я вірю, що ця любов не зміниться з плином років, а з висоти на нас завжди дивитиметься лагідне зоряне українське небо.

Небо України може пригадати усю нашу історію. З його пам’яті неможливо стерти величні бої козаків, коли вони, не вагаючись, віддавали своє життя заради волі рідної Батьківщини. Пригадаймо Богдана Хмельницького та Петра Сагайдачного, які хотіли тільки одного: щоб Україна ненька була вільною державою, щоб квітували її вишневі садки, щоб біліли серед зеленого розмаїття хати, щоб тьохкали літньої ночі солов’ї, щоб кликало до себе важким колоссям поле. Щоб була жива Україна, вічна родюча земля, рідна земля для кожного українця. Адже дуже вірно, на мій погляд, написав Іван Кочерга у своїй п’єсі “Ярослав Мудрий”

Мир в Україні – головна скарбниця для наших нащадків!