Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Вбили і кинули на межі областей: на Сумщині зарізали чоловіка

161

16 березня правоохоронці Чернігівщини отримали повідомлення про виявлений килим, у якому, ймовірно, загорнутий труп. Причому на знахідку свідки наштовхнулись у доволі дивному для цього місці — біля стели, що знаходиться на межі Чернігівщини та Сумщини. Як виявилось, у килим дійсно був загорнутий труп сильно побитого чоловіка з ножовим пораненням у груди. Однак хто це, правоохоронцям одразу не вдалося дізнатися, адже загиблий, як потім виявилось, не мав проблем із законом, лише зловживав спиртним.

За тиждень (а саме вчора) особу вбитого вдалося встановити. До конотопських поліцейських звернулася місцева жителька і повідомила про зникнення сина. Як виявилось, убитий і є зниклий 45-річний конотопець. Правоохоронці почали встановлювати картину подій, які розгортались в останні години життя загиблого. Це було непросто — адже з моменту вбивства пройшло кілька днів. Однак поліцейським вдалося за кілька годин вийти на вбивцю та його поплічників.

 

Як з’ясувалося, того дня четверо жителів Конотопщини святкували День народження одного з них. Під час святкування між двома з них спалахнув конфлікт, який переріс у бійку. До побиття долучився третій гість, який і вдарив чоловіка ножем.

Після скоєного чоловіки загорнули тіло вбитого у килим і відвезли на автівці одного з них до межі двох областей, де й залишили. Після затримання 35-річний житель конотопець зізнався у скоєному. Його товариші підтвердили показання. Також в одного із затриманих виявили набої до автоматичної зброї та артилерійський порох.

Поліція Сумської області, поліція Чергінівської області