Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В. о. міського голови Сум отримав надбавку до зарплатні

868

Депутати Сумської міської ради зібралися на онлайн-засідання LIII сесії міської ради. На порядку денному було понад 80 питань, більшість з яких стосувалися регулювання земельних відносин і були проголосовані пакетом.

За результатами голосування у міського голови з’явився ще один заступник. Тепер Дмитро ДЕНИСЕНКО, який раніше працював у поліції, опікуватиметься питаннями діяльності виконавчих органів ради.

Майже 51 тисяча грн буде становити тепер зарплатня з надбавками Артему Кобзарю, за що одноголосно проголосували усі присутні депутати

А от староста Стецьківського старостинського округу Ігор ВЕРНІЧЕНКО, навпаки, позбувся своєї посади після аудиту стану виконавської дисципліни та ефективності роботи очільника старостату. Перевірка виявила численні факти неналежного здійснення старостою покладених на нього обов’язків, що призвело до звільнення Ігоря Верніченка з посади. Обов’язки старости Стецьківського старостинського округу виконуватиме очільник Піщанського старостату Микола САЧЕНКО.

Найбільш резонансним рішенням останньої сесії було рішення про об’єднання гімназії №1 та школи №12, і включення їх до нового ліцею №33. 28 депутатів проголосували за це рішення, адже це перший крок з реформи середньої освіти, яка проходить на всеукраїнському рівні. Більшість батьків і педколективу 1-ї гімназії проти такого рішення, а от колектив вчителів і батьків школи №12 у більшості підтримують його. Більш детально про це читайте у наступних номерах.