Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Українські націонал-соціалісти розпочинають боротьбу з лихварством

550

Українські націонал-соціалісти розпочинають боротьбу з лихварством, банківським свавіллям та злочинними діями колекторських фірм.
Як повідомив громадський діяч, координатор Українського націонал-соціалістичного руху Микола Сурженко, на відміну від всього розвинутого світу в Україні переплата за споживчими кредитами по самому мінімуму сягає майже 65%, але це ще не все. Взявши кредит на строк 3 роки, українець має сплатити банкові суму, що втричі перевищує суму кредита.

І навіть, коли ви виплатили весь борг перед банком, це не рятує від того, щоб через 3-4 роки вам опівночі не зателефонували невідомі, представляючися працівниками фінустанови, в якій ви вже й забули, що колись брали позику, та повідомили про те, що ви винні банку суму в кілька десятків тисяч гривень. Найпоширеніші відомі зловживання від приватБанку Ігоря Коломойського.
Українські націонал-соціалісти не можуть стояти осторонь такої злочинної поведінки банків та зголошують про свою боротьбу з відсотковим рабством українських громадян. “Кредити мають бути доступними та під помірний відсоток, щоб українець, взявши такий не був вимушений опинитися у борговій прірві. А держава мусить контролювати процес надання позик населенню на користь своїх громадян, захищати їх від свавілля банків та колекторських фірм!” – заявив Микола Сурженко.
Нагадаємо що досить поширеною практикою колекторських фірм є дзвінки колишньому позичальнику банківської установи у вечірній час та вночі з вимогою “повернути борг”, який є вже давно виплачений або строк давності якого збіг, розсилка підробного “рішення суду” у фірмовому конверті банку, візит колекторів за місцем проживання чи роботи колишнього позичальника та надання третім особам неправдивої інформації про громадянина. Всі ці дії з боку банку є неправомірними та порушують ряд статей Громадянського кодексу, Закону України Про права споживачів, Закону України Про інформацію, Кримінального кодексу України, а кінцевою метою мають здирництво.