У заключних турах сумська «Вікторія» гратиме з лідерами

108

У черговому турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги групи Б 11 листопада «Вікторія» у гостях грала проти аутсайдера – команди «Чернігів-ШВСМ». У першому колі наші футболісти у матчі на «Ювілейному» перемогли сусідів з Чернігова з рахунком 2:1. Поєдинок у Чернігові теж завершився на користь «Вікторії», але вже з більшим рахунком – 3:0. У Чернігові два дні підряд йшов дощ, тому поле на місцевому стадіоні нагадувало величезну калюжу, футболісти часто втрачали рівновагу, а м’яч далеко не завжди летів туди, куди потрібно. Добре, що обійшлося цього разу без повітряних тривог, а то взагалі був би повний екстрім. Краще до таких погодних умов пристосувалися гості, які відкрили рахунок на останніх хвилинах першого тайму – Сергій МАШТАЛІР після передачі з правого флангу несильно пробив у нижній кут воріт, але на слизькому полі шансів відбити цей мяч у воротаря господарів не було. У середині другого тайму протягом трьох хвилин підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО остаточно зняли питання про переможця поєдинку. Спочатку Ярослав ГАЛЕНКО на 75-й хвилині реалізував пенальті, а потім він же через три хвилини з близької відстані добив м’яч, який відскочив від воротаря, встановивши остаточний рахунок матчу.
Після цієї перемоги «Вікторія» залишилась на другому місці турнірної таблиці, маючи в своєму активі 30 очок після 16 матчів. Стільки ж очок має у своєму активі і «Лівий берег», який займає третє місце. До закінчення другого кола «Вікторії» залишилося провести два надзвичайно важких і важливих поєдинки проти лідерів. 19 листопада наші футболісти прийматимуть «Інгулець», який очолює турнірну таблицю групи Б першої ліги, а 25 листопада у гостях зіграють проти «Лівого берега». Тож втримати при таких розкладах друге місце буде надзвичайно важко, але вболівальники сподіваються, що у «Вікторії» це вийде.
У другій лізі ФК «Тростянець» приймав одного з лідерів – ФК «Звягель». І наші земляки практично на рівних провели цей поєдинок, однак все ж поступилися з рахунком 0:1. Єдиний гол гості забили у середині першого тайму. «Звягель», до речі, найрезультативніша команда другої ліги, і у всіх своїх виграних поєдинках до цього забивала по три-чотири голи, а у двох матчах – навіть по сім. Після цього поєдинку ФК «Тростянець» посідає десяте місце серед п’ятнадцяти команд другої ліги. У наших земляків 18 очок після 16 проведених матчів. У осінній частині чемпіонату «Тростянець» проведе ще два матчі – 18 листопада зіграє в гостях проти команди «Дружба», яка займає друге місце, а 23 листопада прийматиме вдома команду «Кудрівка» із середини турнірної таблиці. Відновиться турнір другої ліги наприкінці березня наступного року.