Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Тростянці за підтримки німців реалізували проєкт «Тепла кімната Леопольда Кеніга»

146

Проєкт «Теплий простір від Леопольда Кеніга», який працював у Тростянецькій публічній бібліотеці в умовах воєнного стану, протягом довгих і тяжких зимових місяців, виходить на фінішну пряму.

Цей унікальний проєкт дав можливість надавати безкоштовні послуги коворкінгу тростянчанам, внутрішнім переселенцям, гостям громади. Ним активно користувалися фрілансери й студенти, які отримали чудову можливість дистанційно працювати й навчатися. А також школярі, мами з дітками, літні люди. Коли вдома не було світла, вони охоче йшли до бібліотеки, де у теплій та затишній кав’ярні щодня, до пізнього вечора, мали змогу зустрітися та поспілкуватися з друзями за чашкою ароматної кави, зарядити телефони, “посидіти” в інтернеті.

Загалом бібліотечним «Теплим простором» скористалося близько трьох тисяч відвідувачів.

Вдалося реалізувати цей інноваційний проєкт завдяки допомозі давніх друзів та партнерів Тростянецької громади з Німеччини — Ханса та Сибіл Стак-Ціммерман. Саме вони надали благодійну допомогу на придбання потужного генератора та пального, пристрою Starlink, зарядних пристроїв до гаджетів, на закупівлю смаколиків, кави, чаю. Все це для людей було безоплатними.

«Взимку в нашому теплому просторі, без перебільшення, був аншлаг! Люди йшли не лише зігрітися, попити чаю або кави, а й підзарядити гаджети, попрацювати чи приєднатися до онлайн занять, поспілкуватися, пограти в настільні ігри, цікаво провести дозвілля з дітьми», – розповідає Людмила Єфремова, директорка бібліотеки.

trostyanets.info