Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відсутнє теплопостачання у 67 будинках

2,984

Котельня північного промвузла, яка обслуговує майже 1/3 опалюваного фонду м. Суми, мала почати опалювальний сезон з 1 листопада, і досі випробовує своїх користувачів холодом. Станом на ранок 7 листопада тепло наявне не у всіх з 300 будинків, які обслуговує КППВ. “Наразі є аварійні відключення теплопостачання по 67 будинках. Роботи тривають. Після їх завершення теплоносій буде поданий”, – повідомив Олександр Лисенко зранку 7 листопада.

У Котельні північного промвузла жоден з телефонів не відповідає, на сайті організації немає жодних пояснень, чому сумчани стали заручниками приватної компанії, яка, на думку містян, просто саботує початок опалювального сезону, попри те, що у них є усі можливості прогріти приватні оселі.

Зранку 5 листопада сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО прозвітував, що весь житловий фонд місті отримує опалення, але інформація не відповідає дійсності. Як повідомляють мешканці Ковпаківського мікрорайону, дуже багато будинків не отримали ще жодної краплі теплоносія у свої батареї. У квартирах мешканців майже усього Курського мікрорайону, мешканців вул. Лермонтова, Жукова, Іллінської та інших, температура опустилася до 14 градусів, що нижче за найнижчу санітарну норму, яку встановив Кабінет міністрів для житлового фонду України на опалювальний сезон 22-23 рр.

Мешканці ж тих будинків з зони відповідальності КППВ, де опалення подається, скаржаться на те, що теплоносій, який доходить до внутрішньо будинкових мереж, має температуру +35 градусів, що на порядок нижче, ніж має бути. Не можна назвати гарячою і воду, яку підігріває КППВ – її температура становить не більше 42 градусів.

“Нас просять заощаджувати електроенергію, тому не користуватися електрообігрівачами. Ми розуміємо, що війна…, але багато людей в яких є опалення відкривають вікна, бо душно в квартирах, а в наших будинках пішла пліснява від вологи та холоду, – такі коментарі пишуть містяни під повідомлення міського голови про те, що усе місто з теплом. – Вночі мінусова температура, квартиру не можна нагріти, навіть якщо не вимикати обігрівач”.