Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумському районі відзначили кращих

1,592

У Сумському районі пройшли урочистості з нагоди двох державних свят — Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Керівників громад привітали командувач оперативно-тактичного угруповання “Суми” Олександр Нестеренко та заступник командувача Олег Теленкевич. Вони поздоровили присутніх та запевнили, що оборонці Сумщини робили й роблять все можливе для того, щоб наша область була міцною фортецею на шляху ворога у разі можливого повторного нападу росіян. А що це дійсно так, і Сумщина у надійних руках наших захисників, присутні змогли упевнитися, побувавши на одній з оборонних споруд, зроблених за останнім словом сучасної військової науки. Побачене однозначно свідчить – оборона Сумщини у надійних руках наших славних воїнів.

Також командувач ОТУ “Суми” Олександр Нестеренко вручив медалі “Почесна відзнака ОТУ “Суми” кращим керівникам громад Сумщини. Відзнаки отримали керівники Хотінської громади Микола Торяник, Нижньосироватської громади В’ячеслав Суспіцин, Садівської громади Іван Крючков, Миколаївської сільської громади Сергій Самотой, Миколаївської селищної громади Сергій Пасько, керівник Білопільської громади Юрій Зарко, керівник Великописарівської громади Людмила Бірюкова, керівник Кириківської громади Павло Гученко, секретар Краснопільської громади Ірина Юхта, керівник Миропільської громади Олена Ординець.

Такою ж медаллю було відзначено колишнього голову Сумської РДА, який нині очолює Асоціацію підприємств оборонної промисловості Сумської області, Геннадія Дорошенка. Він, своєю чергою, подякував оборонцям Сумщини за їх мужність та звитягу і побажав всім перемоги та миру.