Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумському районі нагородили кращих очільників громад

492

Привітали та вручили нагороди очільникам прикордонних громад командувач оперативно-тактичного угруповання “Суми” Олександр Нестеренко та заступник командувача Олег Теленкевич. Вони зазначили, що ОТУ “Суми” має міцні та налагоджені стосунки з керівниками громад, що дозволяє оперативно вирішувати всі питання.

У перші години російського вторгнення 24 лютого прикордонна Сумщина опинилася у окупації. У ті дні та години дуже важливо було, як поведуть себе керівники різного рівня. Особливо непросто прийшлося тоді керівникам прикордонних громад, а це практично весь Сумський район. І про те, що всі вони витримали цей непростий іспит, свідчить той факт, що вони були відзначені медалями “Почесна відзнака ОТУ “Суми”. На минулому тижні свої заслужені нагороди отримали керівники Бездрицької громади Олександр Маркін, Верхньосироватської громади Зоя Нечипоренко, Степанівської громади Володимир Лукаш, Ворожбянської громади Андрій Дружченко, Річківської громади Микола Солодовник, Юнаківської громади Олена Сіма, директор КНП Лікарня Святого Пантелеймона Володимир Поцелуєв.

Уже за традицією, вручення нагород відбулося на території однієї з оборонних споруд Сумського району. Присутні ще раз впевнилися, що Сумський район став дійсно міцною фортецею, бо і це оборонне укріплення споруджене за всіма канонами нинішньої воєнної науки, і якщо ворог ще посміє сунутися на нашу територію, він буде знищений нашими оборонцями.

Керівники громад, в свою чергу, подякували нашим воїнам за їх мужність та професіоналізм, та подякували нашим воїнам за їх мужність.