Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У сумській міській лікарні встановили сучасну протипожежну систему (Фото)

93
Про безпеку пацієнтів і персоналу КНП «Центральна міська клінічна лікарня» дбатиме сучасна протипожежна система, яку встановили коштом громади.

У поточному році заклад отримав кошти в розмірі 1,5 млн грн на обладнання такою системою одного корпусу. В результаті проведення тендерних торгів вдалося зекономити значну суму коштів, за які обладнали пожежною сигналізацією решту приміщень лікарні.

Відтепер про безпеку понад 500 пацієнтів і персоналу КНП «Центральна міська клінічна лікарня» дбатиме сучасна протипожежна система, яка включає автоматичну пожежну сигналізацію, що складається з димового, теплового та пожежного сповіщувачів. Система забезпечена аварійним освітленням та акустичною системою, яка інформує звуковим сигналом про надзвичайну ситуацію. Інформація з лікарні надходить на пульт централізованого спостереження пожежної охорони, що дає змогу термінового реагування та прибуття пожежної бригади.

Окрім, цього, за рахунок коштів, виділених з бюджету громади, лікарня не тільки забезпечена пожежною сигналізацією, а й оснащена системою захисту від блискавок.

Облаштування протипожежної системи у лікувальному закладі − запорука безпеки пацієнтів і персоналу, а установка системи блискавкозахисту – забезпечення стабільності роботи лікарні.