Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумській ТГ на дороги витратять майже 70 млн

545

Літо — у розпалі, отже і сезон дорожньо-ремонтних робіт також набирає обертів. Нагадаємо, цього року у тендерах на проведення поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на 8 вулицях обласного центру, які були оголошені департаментом інфраструктури міста, перемогло КП СМР “Шляхрембуд”. Саме фахівці цього комунального підприємства, що вже не один рік опікується станом доріг у нашому місті, і отримають на виконання робіт 70 мільйонів гривень. Витратити їх вони мають на виконання робіт з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд на 8 вулицях обласного центру:
– 6,4 млн грн на вул. Лебединську;
– 3,3 млн грн на пров. Академічний;
– 4,5 млн грн на вул. Металургів;
– 9,7 млн грн на просп. Свободи;
– 18 млн грн на вул. Харківську;
– 6,1 млн грн на просп. Перемоги;
– 4,2 млн грн на вул. Кустовську;
– 16,8 млн грн на просп. Лушпи.
На ремонт останнього голова Сумської МТГ Олександр ЛИСЕНКО просив дотації у обласної ради ще у березні 2023 р. Тоді з огляду на стан дорожнього покриття одного з найбільших проспектів обласного центру і на те, що ремонт дороги тут відтерміновувався вже декілька років поспіль, депутати облради погодили виділення з обласного бюджету 38 млн грн на додачу до фінансування з місцевого бюджету.
Професіонали КП “Шляхрембуд” вже завершили ямковий ремонт по приватному сектору нашого міста, а також зробили більш придатними для руху вулиці Вєтрова і Тополянську, Веретенівську і Маґістратську, ділянку від вул. Чорновола до вул. Металургів та Білопільський шлях, вул. С. Бандери, вул. Замостянську та пров. Токарівський.
Ремонтні бригади вже активно працюють над середнім поточним ремонтом по вулицях Лебединській та Металургів, майже завершені роботи на ділянці від провулка Академічного до вул. Кустовської.
Саме з перекриттям цієї ділянки дороги були пов’язані значні незручності для сумських водіїв. Люди скаржилися на незлагоджену роботу служб, які мали б заздалегідь повідомити містян про зміни у схемі проїзду, а не по факту, як то кажуть. «Першочергово це, звісно, безпека, але стан доріг – це також безпека. Провели ямковий ремонт, зараз поточний. Спочатку ремонтуємо ділянки, які є аварійними та передаварійними, по яких є приписи поліції щодо необхідності проведення ремонту», – зазначив Олександр Лисенко.
КП «Шляхрембуд» також виграло тендери на ремонт доріг у трьох старостинських округах Сумської територіальної громади – Великочернеччинському, Битицькому та Стецьківському.

Олена Миколаєнко, Панорама, №23-2023