Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумській ОВА новий кадр

12,382

Голова Сумської обласної військової адміністрації призначив своїм радником з питань молоді Максима Бондаренка.

Максиму Бондаренку 22 роки. Він закінчив бакалавратуру СумДУ, нині вчиться у тому ж закладі у магістратурі.

До отримання посади у Сумській ОВА, Максим Бондаренко був заступником голови Молодіжної ради при Сумській ОДА, член Правління ГО “Українська асоціація молодіжних рад”, заступник голови ГО “Ліга змін”.

Про своє призначення молодий чоловік так написав на сторінці у Фейсбук: “Нова посада, але, що важливіше – нові можливості для молоді Сумщини.
Пам’ятаю як рік тому, будучи членом робочої групи з розробки нормативно-правових актів при Міністерстві молоді та спорту України працював над типовим положенням про радника з питань молоді, а сьогодні, офіційно про мене говорять як про радника з питань молоді Керівника Сумської обласної військової адміністрації.
Це був нелегкий шлях через війну, часткову окупацію області та абсолютну зміну векторів роботи. І зараз, в складних умовах війни, з постійними обстрілами прикордонних громад та критичної інфраструктури легко забути про молодих людей. Тому, має бути той, хто може нагадати владі на найвищому рівні про молодь та їх інтереси та бажання. І це буду я. Чому? Бо я вмію це робити та я буду це робити разом з молодими людьми. Не вірите? Давайте подивимось на результати моєї роботи через пів року”