Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумській облраді відбулися зміни у депутатському корпусі

406

Під час 20-ї сесії Сумської обласної ради восьмого скликання, яка відбулася наприкінці травня, очільник депутатського корпусу Віктор ФЕДОРЧЕНКО довів депутатам інформацію про зміни у складі фракції ПП «ЗА МАЙБУТНЄ». За рішенням фракції, її головою замість Тетяни СИЗОН став Ігор ШЕВЕЛЬ.
Також у цій фракції відбулися зміни й щодо складу депутатів. Було достроково припинено повноваження депутатки Юлії ПОДРЄЗ, обраної за єдиним виборчим списком Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ». Секретар СОТВК Світлана ПОЛОЖІЙ оголосила, що наступним за черговістю кандидатом у депутати за єдиним виборчим списком кандидатів у депутати Сумської обласної ради у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» є Руслан ГОЛОПЬОРОВ. Останній отримав від Віктора Федорченка посвідчення депутата обласної ради.
Ще дві депутатки подали на розгляд обласних депутатів заяви про дострокове припинення повноважень. Їх написали Тетяна Сизон (фракція ПП «За майбутнє») і Віра МОТРЕЧКО (фракція ВО «Батьківщина»). Обласні обранці підтримали заяви своїх колег. З кандидатурами тих, хто їх замінить, до наступної сесії облради має визначитися Сумська обласна територіальна виборча комісія.

Наташа Акулова, Панорама, №25-2024