У Сумській міськраді прокоментували сморід у Сумах
Начальник управління муніципальної безпеки Віталій Дейніченко прокоментував ситуацію щодо забрудненого повітря на території сумської громади.
За його словами, причини неприємного запаху в повітрі з’ясовуються. Попередньо встановлено, що вчора відбулось загоряння очерету на одній з водойм міста та будівельного сміття по вул. Миколи Сумцова
Наразі спеціалістами Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб взяті проби повітря в різних частинах міста.
Результати аналізів будуть відомі після 11:00.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
